gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Neslihan-Lades Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

neslihan lades şarkı sözü lades ile ilgili sözler sözleri
    Yarın yarın diye diye
    Gönlüm onu bile bile
    Başka yol yok
    Bile bile lades deme

Yarın gelir diye diye
    Gönlüm onu bile bile
    Başka yol yok
    Bile bile lades deme

Ömrümü verdim yoluna
    Değecek korkuma
    Gönlümü verdim toprağa
    Açacak kokla

Yarın yarın diye diye
    Kalbim onu bile bile
    Başka yar yok
    Bile bile lades deme

Yarın gelir diye diye
    Kalbim onu bile bile
    Başka yar yok
    Bile bile lades deme

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

iyi olmuş..

Son düzenleme: 19 Kasım 2010
Neslihan-Lades Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neslihan-Vurgun Yedim Şarkı Sözü

Neslihan-Vurgun Yedim Şarkı Sözü

neslihan vurgun yedim şarkı sözü vurgun yedim şarkı sözü Kaldırımlar ağlıyor Yürüyorum adım adım Bugünlerde sormayın Bilmiyorum neydi adım Ellerim hep titriyor Gözlerim yosun tuttu Son sözüm dedi gitti En güzel yalan oldu Vurgun yedim yalanlardan Yarınlar bana faydasız Yalan gördüm yalanlardan Doğrular bana faydasız Bir derdim var sormayın Zaman bensiz, ben zamansız Sol yanım ağrır benim...
  2. Neslihan-Gitme Şarkı Sözü

Neslihan-Gitme Şarkı Sözü

neslihan gitme şarkı sözü gitmekle ilgili şarkı sözleri gitme ile ilgili şarkılar gitmekle şarkılar gitmek ile Gitme Bu kadar yetmez ömrüme Hep bir hayır aradım bitenlere Ama sen gitme Gitme Yıkılır dünya üstüme Demedim ben daha önce Dayanmaz gözlerim bu gidişi görmeye Gitme Düşerim önünde Demedim ben daha önce Dayanmaz gözlerim bu gidişi görmeye Penceremden kainatı izlemek gibisin...
  3. Neslihan-Pollyanna Şarkı Sözü

Neslihan-Pollyanna Şarkı Sözü

Uzun zaman oldu yüzleşmeyeli Sizinle gerçekler Bir ileri bir geri Dans eder gibi Kandırdım kendimi Merhaba ben Pollyanna Yalan kaç yalan oldu Geçen onca zaman Kaybolan seninle Bu masum beden değil mi? Uzun zaman oldu bakışlarımı kaçıralı sizden Bir ileri bir geri Görmezden gelir Kandırdım kendimi İşte ben Pollyanna Yalan hep yalan oldu Hani gelecektin yar Kış ve kar Bahaneyi bulduğun...
  4. Neslihan-Tebessüm Şarkı Sözü

Neslihan-Tebessüm Şarkı Sözü

yüzde tebessüm şarkı sözü yüzde tebessüm şarkısı bir şarkısı sözleri yüzünde şarkı sözü Sabah erken kalkıyormuş Yorgun uykusuzmuş Hayat böyle mi geçecek Her gün monotonmuş Hadi ama yakışmıyor Bu ne biçim surat böyle Yavaştan yavaştan Bana bir gülümse Ay ay ay ne güzel gülermişsin O gülen yüzünle sen Güneşe eşsin Acı dert keder kapından geçmesin Zaman böyle akıp gitsin Ah aman aman aman...
  5. Neslihan-Pürneşe Şarkı Sözü

Neslihan-Pürneşe Şarkı Sözü

İçim bir başka sıkılır bu günlerde Düşüm bir tuhaf oldu bu şehirde İçim bir başka sıkılır bu günlerde Düşüm bir tuhaf oldu bu şehirde Anlamadım ben ağladım dün gece Meğer aydınlık gelirmiş Anlamadım ben ağladım düngece Meğer aydınlık gelirmiş İçim bir başka sıkılır bu günlerde Düşüm bir tuhaf oldu bu şehirde İçim bir başka sıkılır bu günlerde Düşüm bir tuhaf oldu bu şehirde Anlamadım ben...

Sayfayı Paylaş