gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nev - Aşk

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir şarkısın dilimde bozuk plak gibiyim bütün gün aklım Fikrim hep sende nasıl bir duygu ki bu ne zaman seni Düşünsem koşmak geliyor içimden nereye gitsem ne yapsam
    Gözlerim hep seni arıyor tüm yollar sana çıkıyor içinde
    Ben nasıl bir duygu ki bu ne zaman seni görsem bir kuş
    Kanatlanır göğsümden

Zaman sensiz geçmiyor senleyse yetmiyor daha şimdiden
    Özledim bir dahaki gelişini sanki dünyam küçüldü barıştım
    Bak hayatla ama yokluğun korkutuyor belki küskünüm en az
    Bin yıldır yılmışım boş vermişim derken ne ara çaldın
    Kalbimi bilmem üstelik bir davet bile etmedin geldim sana
    Ama gözlerin her şeyi anlatıyor aşk huuuhh... sen nelere kadirsin

Bir şarkısın dilimde seni söyleyip geziyorum sonra
    Şaşıyorum kendime nasıl bir duygu ki bu inanmak geliyor
    İçimden kalbim bir şansı hak ediyor

Zaman sensiz geçmiyor senleyse yetmiyor daha şimdiden
    Özledim bir daha ki gelişini sanki dünyam küçüldü barıştım
    Bak hayatlA ama yokluğun korkutuyor belki küskünüm en az
    Bin yıldır yılmışım boş vermişim derken ne ara çaldın
    Kalbimi bilmem üstelik bir davet bile etmedin geldim sana
    Ama gözlerin her şeyi anlatıyor aşk huuuhh... sen nelere
    Kadirsin......

Nev - Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev-kelebek

nev-kelebek

Sen boşver onları uç gönlünce Onların hiç kanatları olmadı ki... Kelebek...Ooo...Kelebek...Ooo... Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek kaç gün var geriye? Kısacık ömür yeter mi onca hayale? Gücenme dünya hali böyle.. Sen boşver onları uç gönlünce Onların hiç kanatları olmadı ki... Sen boşver onları uç kendin gibi kelebek gibi... Onların ruhu böyle rengarenk değil saf ve tertemiz...
  2. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  3. nev- benmişim

nev- benmişim

İçimde kaleler inşaa ettim kırılmamak adına Harcına gözyaşı döktüm daha da sağlam olsun diye Şimdi yarattığım zindanlarda ışıksızım Kaçtım kendime saklandım her küstüğümde Vazgeçtim aynalardan vakitsiz uykularda İnsan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım Kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm Benmişim kendini savunurken en çok hançerleyen Bir...
  4. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş