Nev - Meğer - AKOR

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

meğer akor nev meğer akor
    Intro: C#m C#m\G# G#sus4 G#7 A A\E Bsus4 B7

C#m C#m\G# G#sus4 G#7
    Dün yine yazdım sana
    A A\E Bsus4 B7
    Adresi meçhule bir mektup yolladım aldın mı?
    C#m C#m\G# G#sus4 G#7
    Birkaç yaralı söz bende kalan A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7
    Ne olur bir dinle onların suçu yok

C#m C#m\G# G#sus4 G#7
    Dün yine yazdım sana
    A A\E Bsus4 B7
    Umudun peşi sıra birkaç söz yolladım aldın mı?
    C#m C#m\G# G#sus4 G#7
    Yarım kalmış, söylenmemiş
    A A\E Bsus4 B7
    Belki de bulamayıp seni yine dönüş yolunda çaresiz

C#m C#m\G# G#sus4 G#7 )
    Meğer ne çok şey varmış )
    A A\E Bsus4 B7 )
    Sana bir türlü söyleyemediğim )
    C#m C#m\G# G#sus4 G#7 )
    Meğer ne çok şey varmış )Nakarat
    A A\E Bsus4 B7 )
    Bir kez olsun duymak istediğim )
    C#m C#m\G# G#sus4 G#7 )
    Meğer ne çok şey varmış )

B A F#m
    Hala kuytularımda seni nazlanır şu gönlüm
    G#sus4 G#7
    Mecalsiz itiraflarla
    Badd9 A F#m9
    Kim bilir kaç defa yakalanır kendime
    G#
    Kaybolurum dehlizlerimde kimseler duymaz

Nakarat

Nev - Meğer - AKOR konusuna benzer içeriklerimiz
  1. meğer ne marifetliymiş bizim maydanoz

MAYDANOZ (Detroselinum sativum) Maydanoz bir provitamin A (Beta karoten ) kaynağıdır. Bu özelliği ile görme gücüne, kılcal damar sistemine, adrenal bezine ve troid bezine iyi gelir. Ayrıca potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengindir. Maydanoz suyundaki yüksek klorofil miktarı kanı arttırarak oksijeni metabolize eder ve böbreklerin, karaciğerin, idrar yollarının...
  2. nev-meğer

Dün yine yazdım sana Adresi meçhule bir mektup yolladım aldın mı? Birkaç yaralı söz bende kalan Ne olur bir dinle onların suçu yok Dün yine yazdım sana Umudun peşi sıra birkaç söz yolladım aldın mı? Yarım kalmış, söylenmemiş Belki de bulamayıp seni yine Dönüş yolunda çaresiz Meğer ne çok şey varmış Sana bir türlü söyleyemediğim Meğer ne çok şey varmış Bir kez olsun duymak istediğim...
  3. MeĞer Annem HakliymiŞ

ZKC'NİN YENİ KİTABI 'MEĞER ANNEM HAKLIYMIŞ' TÜM KİTAPÇILARDA... Seni doğuracağıma taş doğursaydım... Senin çocukların da aynısını sana yapsın inşallah... Hep babanın tarafını tut sen... Benim günahım neydi de.... Bana anne deme!.. Kanser ettiniz beni... Kızdım mı adım kızdı oluyor... Öleyim de kurtulun benden... Sen de kulağını buraya verme... Gün yüzü göstermediniz bana... Kime...
  4. Dostummus Meger

murat ve ali zamaninda çok iyi birer dostturlar.Murat çok kurnaz zeki atilgan Ali ise tam tersine içine kapanik ve saftir.Myratin isleri çok iyi giderken bir anda hersey alt üst olur borca girer. Bu durumdada ilk olaraka akliuna ali geli çok iyiy dostturlar para onlarin arasinda soeuun bile olamaz diyerek alinin yanina gider ve arkadasindan borç ister tabii alide ayni sekilde aralarinda bunun...
  5. Meger Ne ZormuŞ...

Ne kadar da zormuş atmak kalbimden seni Ne kadar da zormuş unutmak bütün geçmişi Sanki bir geçmişimiz varmış gibi…… Ummak ve unutmak Ne kadar da zormuş Bilmem biliyor musun ama ben her yerde seni görürken Her yerde sesini duyduğumu sanıp arkamı dönerken Her adını duyduğumda hala garip bir sevinçle gülerken Ne kadar da zor fırlatıp atmak seni kalbimden Oysa ne garip ki Kalbimin en güzel...
  6. Meğer o şehit değilmiş!

Bundan daha büyük ayıp olamaz. Günlerdir o kahramanları anlattık, övdük. Meğer o şehit değilmiş. Nasıl mı? Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nu 3 gün önce kaybettik. 21 yaşında ABD konsosolosluğu önünde teröristlere karşı kahramanca çarpışıp şehit düştü. Biz onu şehit olarak bildik, bağrımıza bastık. Resmi törenler yapıldı, onbirlerce insan arkasında saf tuttu cenazesinde. Ama çıldırtan devlet...
  7. Meğer Ne Çokmuşsun Bende

Meğer ne çokmuşsun bende içimdeki onca kalabalığa rağmen yalnızım... Meğer ne çokmuşsun bende. Sen gittiğini sandın değil mi? Ben de öyle sanmıştım... Ama hayır... Her şeyinle kalmışsın, giden sadece bedenin olmuş. Ruhun bende kalmış, gözlerin bende... Hasretin bende kalmış, özlemin bende... Sen bende kalmışsın, ben yalnızlığın içinde... Gözlerinin karasında şimdi gecelerim... Susuşlarının...
  8. meğer 20 gündür ölüymüş :(((((((

3 ay olmak üzereydi ama bebeğiim 8 haftalıkken ölmüş.20 gün boyunca minicik kalbi atıyor diye sevmişim onu. dün itibariyle ayırdılar cansız küçük bedeninide benden. yıkıldım. öyle güzeldiki onunla herşey.bir masalda böyle bitti.................
  9. Meğer...

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda Meğer Ne çok anlamsız duygular Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda Meğer Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa Kör kütük yalnızlığa Düşünüyorum da Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya Belki geç oldu ama Yeni yeni başladı aklıma takılmaya Yeni yeni başladım kendime sormaya Acaba Değermiydi...

Sayfayı Paylaş