gebe
  1. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

nezaman hamile kalirim

Konu, 'Gebelik' kısmında sibek tarafından paylaşıldı.

Esimle 1 ay once karar aldik bebek icin ve 1aydir deniyorum ama hla bi belirti yok nezamn hamile kalabilirim .tşk.

ayla89 bunu beğendi.
  2. ayla89

ayla89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    adetlerini takibe al 14-15-16. günlerinde birlikte olun

nezaman hamile kalirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ask bitince arkadaslik kalir mi?

Ask bitince arkadaslik kalir mi?

Sevgilinizle/Esinizle (allah korusun) ayrildiniz diyelim onunla arkadas kalabilirmiydiniz???
  2. Kadinlar neden evde kalir???

Kadinlar neden evde kalir???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Düşük yaptıktan sonra nezaman hamile kaldınız?

Düşük yaptıktan sonra nezaman hamile kaldınız?

kızlar duuskten snra 1.denememiz bu ay olmadı fıkrı olan varsa fikir versin ALLAH aşkına ...:18:
  4. adetten nezaman sonra hamile kalınır

adetten nezaman sonra hamile kalınır

Kızlar hamilelikle ilgili benimde bir sorum var sizlere şimdi ben bu ayın 26 sında adet oldu bugün adetim bitti ne zaman hamile kalma şansım var yanu yumurtlama takibimi yapacam başka bişey mi bana yardımcı olun ya :) :hıms:
  5. nezaman hamile kalirim

nezaman hamile kalirim

Mrb cocuk sahibi olmayi cok istiyorum bugun adet oldun hangi tarihte cocuk yapmam gerekiyo.tsk

Sayfayı Paylaş