gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

nine west el çantasında öncü

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

nine west bebek çantası el çantası
    bu ara hemen herkesin çantaları elinde bu sezonun modası yani bayanlar olarak takipteyiz:ehi: dedim bi tanede benim olsun başladım en değişik ve güzellerini aramaya derken nine weat'e rastladım bakakaldım modeller bi harika ve kalitee :) bakalım siz ne düşüneceksiniz bu konuda

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

nine west el çantasında öncü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nine west süper sandaletler

nine west süper sandaletler

nine west sandalet nine west sandalet modelleri nıne 2010 şüphesiz 2009!a damgasını vuran ve çok tutulan tasarım arasında bu yıl sandaletler yer aldı çeşit bol seç seçebilirsen :) ama bu modelleri görmeden seçmeyin derim son pişmanlık fayda etmez sonra :)...
  2. Nine West Ceket Modelleri

Nine West Ceket Modelleri

Ceket giymeyi sevenlerdenseniz Nine West 2009 koleksiyonundaki ceket modelleriyle şık ve zarif olabileceksiniz...Her zevke hitap eden ceket modellerinden birisi mutlaka tam size göre melekler...Buyrunuz Nine West Ceket Modelleri sizler için :tik: İşte bu kot ceket tam benlik :tik:
  3. Nine West 2010 Yaz Kataloğu

Nine West 2010 Yaz Kataloğu

nine west 2010 yaz kataloğu nine west terlik 2010 ilkbahar yaz terlik modelleri katalog Ünlü marka Nine West'in 2010 yaz kataloğunu sunuyorum size kızlar...Nie West'in 2010 yaz sezonu için hazırladığı modellerde dolgu topuklar, leopar desenler ve yüksek topuklar göze çarpıyor... Nine West 2010 Yaz Kataloğu içinde sandalet ve terlikler benim en çok hoşuma giden modeller oldu bakalım siz...
  4. Nine West 2012 bot modelleri

Nine West 2012 bot modelleri

Nine West bot modelleri, 2012 bot modelleri, 2012 kış bot modası, daha önceki konularımızda Nine West 2011-2012 abiye ayakkabı modellerine yer vermiştik bu konumuzda da Nine West 2012 bot modellerine yer vericez.Nine West 2012 bot koleksiyonunda leopar deseni,süet ve deri,fermuarlı,bağcıklı,tokalı,pullarla süslü modeller yer alıyor.

Sayfayı Paylaş