gebe
  1. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında gizemli83 tarafından paylaşıldı.

2010 tüp bebek yaptıranlar 2010 da tüp bebek yaptıranlar yaptıracaklar küçük fiyatı Sevgili melekler ben yumurtalık kanseriyim doktorumun ameliyatta içimde unuttuğu kitleye teşhis konulamaması sonucu bir an önce hamile kalmam gerekti ve bende bu ay tüp bebeğe başladım 3 gün önce transferim oldu bu duyguyu yaşayanlar yaşayacaklar deneyimlerimizi paylaşalım listemizi yapalım....

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

derya27
    sevgili arkadaşım korkma bende yeni başladım tedaviye kötü düşünme herşey güzel olacak allahın izniyle

3. ranagül

ranagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle geçmiş olsun.Allah şifanı versin.bende temmuz başında tüp bebek yaptıracağım,şuan gynfenon ve coraspirin kullanıyorum.değişik duygular yaşıyorum.hayırlısı olsun.inşallah tüp bebek sonuç verir.

4. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gonal f ihtiyacım var tedvailerinizden artan elinizde olan varsa özelden yazarmısınız teşekürler

nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Tüp Bebek Fiyatları,

2010 Tüp Bebek Fiyatları,

tüp bebek fiyatları tüp bebek fiyatları 2010 ankara 2010 izmir mersin merkezi Tüp bebek yapan hastanelerin üç aşağı beş yukarı belirlediği fiyatlar burada arkadaşlarım, konuyu 08/03/2010 tarihinden güncelliyoruz. Fiyatlar ile alakalı değişiklikler meydana gelebilir. Onun için aşağıdaki telefonlardan bilgi alabilirsiniz. Geçen 20 Yıl içerisinde hayatımıza giren ve bir parçası olmak üzere...
  2. tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!!

tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!!

kızlar az önce başka bi yerde okudum we paylaşmak istedim.biliyosunuz bende bebiş için uğraşıyorum.eğer normal yolla olmazsa tüp bebek düşünüyorduk bunu okuduktan sonra daha da iyi araştırmak gerektiğini düşünüyorum... Alıntı sazandoktor, Erkek , 35 , İstanbul 7 yıl 6 ay 9 gün önce gönderdi. Başlıksız İstanbul'un büyük, özel hastanelerinden birinde doktorum. Bunu utanarak yazıyorum....
  3. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  4. Melekler Tüp Bebek SSK Ödemesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Burada

Melekler Tüp Bebek SSK Ödemesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Burada

tüp bebek ssk şartları,tüp bebek ssk şartları 2012, Tüp bebek yöntemiyle gebe kalmayı planlayan ve tüp bebek ödemesi hakkında bilgisi olmayanlar arkadaşlarım bu konu tam size göre SSK nın açıklamasıyla umarım yardımcı olmuşuzdur.. Yardımcı Üreme Yöntemi Tedavileri (Tüp Bebek) 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun 63.maddesinde yardımcı üreme yöntemi...
  5. Tüp Bebek Yaptıracak Olanların Araştırması Gerekenler!

Tüp Bebek Yaptıracak Olanların Araştırması Gerekenler!

Bu sayfa; Tüp Bebek Yaptıracak Olanların Dikkat Etmesi Gerekenler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, annelik her kadında içgüdüsel olarak vardır. Ancak ne yazıkki her kadın fizyolojik olarak sorunsuzca anne olmaya uygun değildir. Bu sebeple de anne olmak isteyen ve sorun yaşayan kadınlar bazı tıbbi olanaklardan yardım alırlar. Bunun en son basamağı da tüp bebektir. Peki...

Sayfayı Paylaş