gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

nişanlık abiye kıyafetler!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Abiye modelleri her daim özel günlerin aranılan ve tercih edilen giyim stili olmuştur. Her yaştan bayanların özel günler de tercih ettiği abiye modelleri nişan hazırlığı yapan bayanların da ilgi odağı olarak aranılan tasarımlar arasın da yer almıştır. Özellikle kendi arasın da nişan yapacaklar için tercih edilen abiye modelleri şık ve zarif tasarımlar ile yer almaktadır.

Kısa biye modelleri, uzun abiye elbise modelleri, sade abiye modelleri, siyah abiye modelleri, taşlı abiye modelleri ve daha birçok farklı tasarım abiye modellerini saymamız mümkün...
    Sizler için bu konumuz da en yeni abiye modelleri, nişanlık modellerini paylaşıyoruz. Sezonun gözde parçalarından oluşan abiye modelleri farklı markaların ve abiye giyim firmalarının koleksiyonların da yer almaktadır.

b251f35f74_.jpg dantelli-abiye-modelleri-ve-fiyatları1.jpg en-guzel-abiye-modelleri18.jpg pronovias-2016-abiye-modelleri-91.jpg Seçil-Store-2015-2016-Abiye-Modelleri-7-.jpg Seçil-Store-2015-2016-Abiye-Modelleri-14-.jpg Sherri-Hill-2016-Abiye-Modelleri-14.jpg Tozlu-Giyim-2016-Abiye-Modelleri.jpg Tozlu-Giyim-Desenli-Abiye-Modelleri-2016.jpg Trendyol-Yırtmaçlı-Abiye-Modelleri-2016-.jpg Yeni-Sezon-Seçil-Store-Abiye-Modelleri-2016-819x1024.jpg

Son düzenleme: 30 Eylül 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güncellenerek yeni abiye modelleri konuya eklenmiştir. Hamile modellerini yakından incelemek isterseniz tıklayınız

nişanlık abiye kıyafetler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abiye Kıyafetler...

Abiye Kıyafetler...

abiye kıyafetler anne abiye kıyafetleri en güzel abiyeler, yeni sezon abiye modelleri konumuzu sizler için paylaşıyoruz. Abiye modelleri, her bayanın elbise dolabın da olması gereken demirbaş giysilerdir. Bazen ani bir davet karşısın da ki bu davet abiye giyinme için uygunsa biz bayanların tabiri caizse eli ayağı dolanıyor. Acaba ne giysem diye eminim ki benim gibi birçok kadın elbise...
  2. Tesettürlü nişanlık kıyafetleri

Tesettürlü nişanlık kıyafetleri

tesettürlü nişanlık kıyafetleri tesettür kına kıyafetleri tesettürlü kına tesettür nişanlık elbiseleri 2010 yılının tesettürlü nişan kıyafetleri oldukça iddialı modeller. Modellere genel olarak bakıldığında işlemelere çok yer verildiği ve modellerin de gayet gösterişli olduğunu görüyoruz. Eğer sizin de tercihiniz bu modellerden yanaysa diğer modellerede göz atmanızı tavsiye ederim çünkü...
  3. Abiye kıyafetleri - Abiye elbiseleri

Abiye kıyafetleri - Abiye elbiseleri

abiye kıyafetler 2011 2011 abiye kıyafetler Sevgili Melek'ler ''2011 yılında abiye kıyafet modası nasıl olacak'' diye merak edenler, işte size her zevke uygun, yılın en moda abiyeleri.
  4. 2012 Abiye Nişanlık Modelleri

2012 Abiye Nişanlık Modelleri

2012 Abiye Nişanlık Modelleri lazım bana şöyle zarif modellerden resimler eklerseniz çok sevinirim :)
  5. Kısa Nişanlık Abiye Modelleri

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri

Kısa Nişanlık Abiye Modelleri Özellikle bacak boyu uzun ve kendine güvenen kızlarımız, dilerlerse mezuniyet gecelerinde, gezmelerde, nişanlarında kısacası güzel görünmek istediği her alanda bu kıyafetleri giyebilir, kullanabilir. Sizler içni bir galeri oluşturyorum. Bu galeriden dilediğiniz modelin resmini cep telefonunuzdan çekerek araştırabilir, büyük markalardan edinebilirsiniz. Görseller...

Sayfayı Paylaş