Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nokia Güvenlik Kodu Bulma Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme
    Nokia Güvenlik Kodu Çözme

Sevgili melekler, eğer Nokia marka telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun nokia güvenlik kodu kaç bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, bu sayfamızda bilgilerini vereceğimiz Nokia güvenlik kodu öğrenme ile ilgili açıklamalarımızı dikkatlice okuyup uygulayınız.. :)

Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei no yazan yere telefonunuzun imei'sini yazın.Generate butonuna basın. Karşınıza bir kod çıkacak. Bu kod sizin telefonun kilit kodudur.

Not : Bu kod sadece nokia telefonlar için gecerlidir

imei telefonununuzun seri numarasıdır *#06# numarasını tuşlayarak bunu öğrenebilirsiniz.

büşra.shid bunu beğendi.
Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nokia Güvenlik Kodunu Bulma

nokia n95 güvenlik kodu n95 güvenlik kodu nokia bulma 6300 çözme 6300 çözme Arkadaşlar Nokia Güvenlik Kodu'nu unuttunuz yada bilmiyorsunuz http://nfader.z-host.ru/ Bu siteye giriyorsunuz Ve telefonunuzun IMEI(seri) NO 'su nu yazıyorsunuz IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz. Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generete diyoruz... 10 haneli bir kod çıkacak,...
  2. Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı ne kadar acaba kızlar Nokia C6 Telefonu almayı çok istiyorum fiyatını bilen var mı
  3. Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cep telefonu markaları arasında en çok tercih edilen ünlü markalardan biri olan Nokia'nın çıkartmış olduğu 6 yeni model telefondan bahsedeceğiz sizlere:) Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2'si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında...
  4. nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum arkadaşlar ne yapmam lazım lütfen bir zahmet bilgi verin yardım edin
  5. nokia güvenlik kodu kırma nasıl oluyor ya yardım edin!

Merhaba bana acil olarak nokia güvenlik kodu kırma konusunda bilgi verecek ya da yardım edecek bir arkadaş arıyorum lütfen bu arkadaş sizin sitenizden çıksın:S

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. nokia c6 kilit kodu

,
  2. Nokia 603 kilit kodu

,
  3. nokia c6 kilit kodu öğrenme

,
  4. nokia c6 kilit kodu kırma,
  5. nokia 603 kilit kodu kırma programı,
  6. Nokia c6 güvenlik kodu kırma,
  7. nokia 603 kilit kodu kırma,