nolur iyi şeyler duymaya ihtiyacım var

Hamilelik donemndeki stresi agri aci her turku seyi kadin ustleniyor.. erkek hamilelik v sonraki surecte olmuyo cogu zaman.. nisandan beri her seyi alttan aldim ben hr seyim alel acele oldu benim 1sene icinde nisan dugun oldu.6ay nisanli kaldm o suecte hr sey yapildi. Nisan alisverisi 5 6 saatte yapildi.alyansim bile yarim saat icinde alindi. Snra hmen dugun... kina kiyaftm kinadan 1kac gun once alindi. Mobilyam 1gunde alindi butun ev.. evimi tek basima duznledm.. balayi sozu aldim.. hala grceklesmedi.. daha cok sey var ama bu en basitlei.. bunlar sieadan onemsiz seyler deemeyin lutfen.. baskalarinn yasadkkarini gorup kndinizin yasayamadigini goruyorsanz huznunuz daha da bi artiyo. Aldgm qlyans bile icime sinmedi benim.ruyalarmda alyans aldim uzun bi sure...

Esim ailesini ziyarete giderken hr birine hediyeler alir bos gitmez ama bana tek bisey alditini gomedim bn onun icin ne ifade edyrm.. karnimdaki bebege dabi bisey alan esine neden almaz ki? Hediye degil beni mutlu edecek supriz bisey ya ufack bisey yaniii

canim benim anlayorum seni,bende yakin zamanda böyle kötü zamanlar gecirdim ve hala devam ediyor,ama allah razi olsum sitedeki herkes umut verdi.herkesin yazdigi sadece seni rahatlatmak icin degil,gercek olan seyler.söylediklerinin hepsinde haklisin yürekten hak veriyorum sana,ama bebegini kucagina alinca o sana güc verecek,artik kendini bile düsünmeyeceksin.etrafindakiler hersin iyi yasiyor zannetme,örnegin bbeni disardan herkes gülerken mutlu görür.ama asllinda herdakika öyle degilim.esinin iyi yönleri varmi canim,onlari düsün.bide eger sözlü konusamiyorsan düsündüklerini yaz ,mektup gibi....bende eh ise yaradi.inanirmisin 8 sene oldu,esime sorsan en cok neyi seviyorum diye herseyi sayar ama sevdigim seyi söylemez....daha cok yeni evliligin,erkeklerasla kendiliginden bisey yapmaz canim,konusman lazim esinle...icine atma herseyi

Geri