normal doğumda dikiş ne zaman düşer ve ilişki ne zaman olabilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben normal doğum yaptım 25gün oldu zorlandığım için iç dikişlerim biraz fazla ve dış tada yedi sekiz dikişlerim var sorum şu ne zaman düşer dikişler ve ilişki ne kadar sonra olmalı vede sprail taktırmayi düşünüyorum ne zaman takılır ve zor bi işlemmidir acı verirmi takılırken ve güvenli mi korunma için?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

18-35 gün arasında düşer genellikle. Batikon kullanmanızda fayda var.Bu konuda doktorunuza danışmanızda da fayda var. İlişki için 40ınızın çıkmasını beklemelisiniz ve spralide normal adet görmeye başladığınızda takdırabilirsiniz. Unutmayın ki hiçbir koruma yöntemi %100 korumaz :tik:

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Benim 4 dikişim vardı oğlumun doğumunda ben henüz dikiş düşmeden hijyene dikkat etmedim ve mikrop kaptım cünkü sadece yıkamak yetmiyooo silip kurulanmanızda gerekiyormuş ve ben kurulama işlemini yapmadım batikon kullandım sonra gecti dikişleim kaybolan ipliktendi aldırma işlemi olmadı spral konusuna gelince hemen adet olmuyosun sütten dolayı ilk adetinde spral taktırılabilir diye biliyorum ama yinede dr danış

normal doğumda dikiş ne zaman düşer ve ilişki ne zaman olabilir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebeğin göbek bağı ne zaman düşer?

selam millet Bebeğin göbek bağı ne zaman düşer acaba bana bu konuda bilgi verecek arkadaşlarıma şimdiden tşkler
  2. I.cemre ne zaman düşer

20 Subat 2012 takvimlerde yazıyo inanmayan baksınnn n:):):):)
  3. dikiş makinası ne zaman icat edildi

dikiş makinası ne zaman icat edildi lütfen dikiş makinası ne zaman icadı ile ilgili bilgi veriniz arkadaşlarım.
  4. Sezeryan ameliyatında dikiş izleri ne zaman geçer?

sezeryan ameliyatında dikişler ne zaman iyleşir,sezeryan ameliyatında dikişler ne zaman kaybolur,sezeryan ameliyatında dikişlerin iyleşme süresi,sezeryan ameliyatı hakkında bilgiler Sezeryan ameliyatı sonrasında yapılan dikişler uterus, fasya, cilt altı ve cilt üzerine uygulanmaktadır. Yapılan dikişlerin hem dikiş bölgesinin sağlığını koruması hem de estetik açıdan bir sorun...
  5. Tüp bebek ve normal gebelik ne zaman anlaşılır?

hamile olduğumu nasıl anlarım,hamile olduğum nasıl anlaşılır,tüp bebekte hamilelik nasıl anlaşılır,tüp bebekte gebelik nasıl anlaşılır,gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Gebe kalmak isteyen anne çok heyecanlı olup adet gecikmesi yaşadığı gibi eczaneden temin edebileceği idrardan bakılan gebelik testi alırlar. Bu test hem ucuz hem de kolay bir yöntemdir. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. normal dogum dikişleri kaç günde düşer

,
  2. doğum dikişleri kaç günde düşer

,
  3. normal dogum dikisleri nezaman iyilesir

,
  4. normal doğum dikişleri ne zaman düşer,
  5. doğum dikişleri ne zaman düşer,
  6. doğumdan sonra dikişler kaç günde düşer,
  7. normal dogumda dikisler nezaman iyilesir,