normal doğumda dikiş ne zaman düşer ve ilişki ne zaman olabilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. ben normal doğum yaptım 25gün oldu zorlandığım için iç dikişlerim biraz fazla ve dış tada yedi sekiz dikişlerim var sorum şu ne zaman düşer dikişler ve ilişki ne kadar sonra olmalı vede sprail taktırmayi düşünüyorum ne zaman takılır ve zor bi işlemmidir acı verirmi takılırken ve güvenli mi korunma için?
    Kadınlar Melektir
  2. 18-35 gün arasında düşer genellikle. Batikon kullanmanızda fayda var.Bu konuda doktorunuza danışmanızda da fayda var. İlişki için 40ınızın çıkmasını beklemelisiniz ve spralide normal adet görmeye başladığınızda takdırabilirsiniz. Unutmayın ki hiçbir koruma yöntemi %100 korumaz :tik:
    1 kişi bunu beğendi.
  3. Benim 4 dikişim vardı oğlumun doğumunda ben henüz dikiş düşmeden hijyene dikkat etmedim ve mikrop kaptım cünkü sadece yıkamak yetmiyooo silip kurulanmanızda gerekiyormuş ve ben kurulama işlemini yapmadım batikon kullandım sonra gecti dikişleim kaybolan ipliktendi aldırma işlemi olmadı spral konusuna gelince hemen adet olmuyosun sütten dolayı ilk adetinde spral taktırılabilir diye biliyorum ama yinede dr danış

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. normal doğum dikişleri ne zaman düşer

,
  2. doğum dikişleri ne zaman düşer

,
  3. normal dogumda dikisler ne zaman iyilesir

,
  4. normal doğumda dikişler ne zaman düşer,
  5. normal doğumda dikiş,
  6. dogum dikisleri nezaman iyilesir,
  7. normal dogum dikişleri nezaman iyileşir,