gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nükhet Duru - Gerçek ve Düş

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir eski şarkı duyulmakta uzaktan Son saatleri yaklaşırken günün Bir dost yelkenli seyretmekte ufuktan
    Birleştiği yerde gerçekle düşün

Bir rüzgâr olmuş esiyor
    Kalbim bu akşam Boğaziçi'nde
    Bir an gözlerimden silinmeyen
    O eşsiz güzelliğini
    Öyle özledim ki bilsen öyle özledim ki

Bir akşam daha yaşanmakta bahardan
    Sessiz sedasız dönmekte dünya
    Bir sayfa daha eksilmekte hayattan
    Ben böylesine senden uzakta

Bir martı olmuş uçuyor
    Gönlüm bu akşam Boğaziçi'nde
    Yorgun benliğime huzur veren
    O akşam saatlerini

Bir an gözlerimden silinmeyen
    O eşsiz güzelliğini

Söz : Çiğdem Talu & Müzik : Garo Mafyan

Nükhet Duru - Gerçek ve Düş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nükhet Duru - Şarap Gibi

Nükhet Duru - Şarap Gibi

Susmaların konuşmaların yalan yalan yalan Böyle gelmiş böyle gitmez ziyan O günlerin hepsi sana haram haram haram Şarap gibi sevdi beni zaman Böyle kal yada evde kal Değişmezsin değişmez Bakışların satışların değişmez Oyuna gelmem gelmem inan Kiminle aşık atıyor atıyorsun Büyüler yaptın mavi boncuk taktım Aklımla yine ben kazandım
  2. Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Bir sızım var anlatılmaz Tam şuramda sol yanımda Bir sözüm var anlaşılmaz Bir garip sevda başımda Dönmedim,dönmem yolumdan Kol kanat ger al yanına Benim yerimde sen olsan Çekmis gitmiştin çoktan Bir sen varsın seni bilirim Bir tek senle gülebilirim Ömrüm dersen verebilirim Yar aşkından ölebilirim
  3. Nükhet Durunun evine haciz !

Nükhet Durunun evine haciz !

'KUAFÖR ORTALARDA YOK' EVİNDEN HACZEDİLEN İKİ PLAZMA TV'Sİ İKİ BİN YTL'YE SATILAN DURU 'KUAFÖRÜM EV KİRALARKEN İMZAMI TAKLİT ETMİŞ. BORCUM YOK, DAVA AÇACAĞIM' DEDİ.. Ünlü sanatçı Nükhet Duru'nun evine, 60 bin YTL'lik borcunu ödemediği gerekçesiyle haciz geldi. Duru'nun Sarıyer İcra Müdürlüğü tarafından Tarabya'daki evinde haczedilen biri 127 öteki 72 ekran iki plazma televizyonu, alacaklının...
  4. Durun ve düşünün

Durun ve düşünün

Bazen en ufak hallerimize dikkat etmeyiz. Ya böyle bir olay sizin başınıza gelseydi. Mutlaka okuyun.Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yasındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle, kamyonunun kaportasını mahvettigini görmüs. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya baslamış.Biraz sakinlesince oglunu hemen hastaneye götürmüs. Doktor çocugun...
  5. Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı

Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı

Bu sayfa; Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Hafif Müziğinini ünlü sesi Nükhet Duru hastaneye kaldırıldı. Merdivenden düşan ünlü sanatçı hemen hastaneye kaldırıldı. Ayak bileği kırılan sanatçı hemen ameliyata alındı. İşte detaylar... Nükhet Duru, dün akşam talihsiz bir kaza geçirdi. Evde arkadaşları ile Galatasaray maçını...

Sayfayı Paylaş