gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

O Kapı Size İçerden Açılmadıysa Giremezsiniz

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

alıntı

O Kapı Size İçerden Açılmadıysa Giremezsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİzden İÇerİ Bİrİ…..?

Sİzden İÇerİ Bİrİ…..?

SİZDEN İÇERİ BİRİ…..? Hayatınızda böyle biri var mı?.. Sizi sizin kadar tanıdığının farkında olmayan ama tanıyan biri ; Sizi düşünen, Düşünmeyi öğrenmiş , sakin ama bir o kadar da deli; ne yaparsa yapsın deliler gibi kızıp da sevmeden edemediğiniz biri… Size sizi anlatmayı seven ve sizin için çok şey başarmaya hazır biri; Bazen biraz fazla konuştuğundan dert...
  2. Çat Kapı Size Geldim

Çat Kapı Size Geldim

Diyelim ki zil çaldı şimdi, çat kapı ben geldim. Evin ne durumda olurdu? Derli toplu bulurdun diyen düzenli hatunlardan mısın yoksa habersiz gelirsen sen de toplamama yardım edersin diyen pasaklılardan mısın? :D İşin şakası bir yana hadi itiraflar buraya, habersiz geldim evin ne durumda? :)
  3. Dış Kapı Olsam Ne Çare İçerinin Anahtarı Sendeyken

Dış Kapı Olsam Ne Çare İçerinin Anahtarı Sendeyken

Her sevdanın iç yakan bir hikayesi vardır.Can acıtan, başkalaştıran o aşkı.Hani derler ya dışı sizi içi yaşayanı yakar,işte o hesap... Herşeyi normal seyrinde yaşıyormuşçasına devam edersiniz hayatınıza.Adımlarınız sağlam görünür,renk vermezsiniz.Siz dışardan bakıldığınızda merkezsiniz ve olayların akışı size bağlı.İzin verirseniz herkes girer o kapıdan, yüreğiniz mantığı öz seçmiştir...

Sayfayı Paylaş