gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak ta ki bölümünde

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Arkadaşlar Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkısına bittim ve sözlerini istiyorum
  2. Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak

Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak

Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak bütün serseriler için o sözleri istiyorum :)
  3. 8 ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

8 ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

8 ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi O Ses Türkiye 8 Ocak kim elendi Misafirimiz sormuş "O Ses Türkiye'de kim elendi" diye. Bizde belki geç oldu, misafirimiz öğrenmiştir ihtimalini de düşündük ama belki öğrenemedi ihtyimali ve misafirperliğimiz apğır basarak bu konuda misafirimize ve meraklı tüm arkadaşlarımıza cevap vermek istedik Melek'lerim :) Hadise, Murat Boz, Hülya...
  4. O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak gecesinde kim gitti? İzlemedim izleyenlerden cevap bekliyorum.
  5. 22 Ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

22 Ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

22 Ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi O Ses Türkiye 22 Ocak kim elendi "O Ses Türkiye'de kim elendi 22 Ocak'ta?" diyen misafirimizin sorusunu yanıtlamak için ve kimlerin elendiğini merak edelner için, bu sayfamızda O Ses Türkiye'nin 22 Ocak eleme listesini paylaşıyoruz Melek'ler. Her ünlünün takımından 3'er kişinin yarıştığı 4. canlı yayın gecesinde her takımdan 1 kişi...

Sayfayı Paylaş