gebe
  1. atsy_gül

atsy_gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

oF oF bende dert bitermi ya !!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında atsy_gül tarafından paylaşıldı.

Bundan 4 sene önce internetden birine aşık olmuştum.O istanbulda ben ankarada kameradn birbirimizi görüyoduk telefonla konusuyoduk.5 6 ay sürdü... Ama sebebsiz bitti yani hiç bişey demeden son buldu. Ben bunun için çok ağladım öyle böyle değil intahara kadar gittim ama olmadı sonra aradan bir sene fln gecti tekrar döndü tekrar terktti mahvoldum... Sıkıntım zaten var bide bu eklndi neyse bütün dertler birikti şuanda kanserim.Bu durumu herşeye bağlıyorum. Neyse geçenlerde de bana mesaj attı askerdeymiş çok pişman çok utanıyor falan filan yani bide tekrardan başlamak istiyor. Benimde kalbim tmm diyo aklım dur diyo napıyosun okadar acı cektin off napcam ben böyle kafa kalmadı vala tam herşey yoluna gircek diyom al işde bidaha tepe taklak oluyo :cry::cry::cry: yorumlarınıza çok ihtiyacım var :uhu::uhu:

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Allah şifa versin cnm umarım bir an önce sağlığına kavuşursun.bence hiç konuşmamalısın artık onunla.sonunda yine aynı şey olacak göreceksin.

atsy_gül bunu beğendi.
  3. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yardıma ihtiyacın var ablam cidden hemde..
    Bende senin gibi bir aşk yaşamıştım netten ama inan bana seni ii anlıyorum.
    Hemde çok iyi üzülürsün ağlarsın yıpranırsın.
    Ama o zorlu dönemeci yaşamaya şuanda gücün var mı ?
    Senin bence tedavine yoğunlaşıp seni bu denli üzen adam karşısında eğitimli birey olarak durman gerek.
    Ona kollarını açman değil:

İyileşeceğine inanıyorum ve güçlü bir kız olacağına.
    Değil mi ?DSende bunu istiyorsun..

^hilal^ ve atsy_gül bunu beğendi.
  4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    tatlımmm sen diyorsun üzdü beni o kadar diye senden daha değerli ne var söylesene..şu anda seni üzebilmek için her türlü koşula sahip bir ilişkiyi değil hayatını seçmelisin,güçlü ol gel üstesinden duygularının,inşallah en kısa zamanda iyileşirsin sağlığına kavuşursun :) :)

asiyaBegüm ve atsy_gül bunu beğendi.
  5. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bence o yine boş kalmış ,o boşluğu seninle geçirmek istiyor ,seni gerçekten sevseydi yazdıklarını yapmazdı ..bence asla affetme ve yoluna devam et ,daha karşına bir sürü insan çıkacak ,hakkı hakedene ver ,haketmeyen kendi yansın derdine ..şimdi affedersen ielrde sürekli eskisi gibi bi ayrılır bi barışır gönül eğlendirir seninle ...

atsy_gül bunu beğendi.
  6. nurender

nurender Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım Sen zor olanı başarmışsın o günleri atlatmışsın neden tekrar yaşayasın ki denenmişi deneme bir kitap iki kere okunmaz yoluna devam et seni hak etmiyor daha iyileri çıkar karşına...
    SELAM VE DUA İLE ......

asiyaBegüm ve atsy_gül bunu beğendi.
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Herşeyden önce sağlığını düşünmelisin. O gelip gitmelerden bu güne kadar ne hayır gördün ki hala kafam karışık diyorsun. Çok kötü günler geçirmiş halada geçiriyorsun. Ben diyorum ki asker psikolojisi ile arıyor seni senin hayır diyememen hoşuna gidiyor. Aklını başına al gücünü topla ve sen hiç birşeysin diyebil.
    İnan bana seninn buna ihtiyacın var

atsy_gül bunu beğendi.
  8. atsy_gül

atsy_gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize çok teşekkür ederim tabi sağlığım daha önemli.. ona bidaha kanmıycam evet o sanıyo ki ben gine evet diyecem Hayır diyorum noolur noolur dioo .d hey Allahım ya... Bende zaten hep iyi olduğm için kaybettim ama bu sefer yanlızlığına mahkum kalacak .Dün askerden gelmiş bi arkadaşımla konuştum oda asker psikolojisi dedi %99 da yalandır falan .İyice emin oldum yani .benim bu konuyu buraya yazmamın nedeni tek bi kuzenim biliyo başkada kimse bilmiyo onun düşüncesiyle pek tatmin olmadım bi kaç yorum almam lazımdı vala çok sağolun seviyorum sizi <3

9. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım bencede kesinlikle askerlik psikolojisiyle diyo. Eğer sürekli rahatsız eder aklımı karıştırır diyosan numaranı değiştir ona tekrar kanma.

Rabbim inş. kısa sürede sağlığına kavuşturur seni. Allah yardımcın olsun canım.

atsy_gül bunu beğendi.
  10. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    canım sen dört gün önce birine aşık oldum ne yapmalıyım kendimi nasıl fark ettirmeliyim diye sormuyor muydun?
    öyleyse eger enerjini ona ver.

atsy_gül bunu beğendi.
  11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyin başı sağlık bence psikolog yada baska birine danısmalısın eğer dertlerini kanser olmana bağlıyorsan sana zararlı gelecek seylerden sakınmalısın...moralinin iyi olması gerekiyo hiç yakından görmediğin biri ise bence geri dönmene hiç gerek yok..

atsy_gül bunu beğendi.
  12. hazal gazel

hazal gazel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    allah acil şifalar versin canım onu unut artık ondan sana fayda yok iyileşmeye bak [​IMG]

atsy_gül bunu beğendi.
  13. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    bencede o insan askerliğin werdiği pisikolojiyle bir boşluğa girmiş.bence herşeyden önce sağlık,sağlık,sağlık...Allahım sana bir önce şifanı wersin ondan sonra da seni gerçekten sewen değer weren bir insan karşına çıkarsın cnm...

atsy_gül bunu beğendi.
  14. atsy_gül

atsy_gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    öyle vala ama şimdi bu karşıma çıkınca kafa beyin kalmadıki bu sefer tam tersi buna odklandm birden napcam diye . zaten diğerinede açılamadım napcaksam .s.s.s

15. atsy_gül

atsy_gül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu hastalığımı tek buna bağlamıyorum onunda payı var sadece çünkü çok ama çok üzülmüştüm. hatta kimse için ağlayıp sızlamamıştım.bugün askerlik yaptığı yerden aradı ... bu numara kimin acaba dedim açtım ki o. telfonunu yakalamıs komutan 3 gündr peşinde dolanıyom numaranı aldımda zar zor seni aradım . dio . yalvarıyor yakarıyor bende iyi niyetli olduğmdan inanıyo gibiyim gerçekten asker pskoljsmi ki

oF oF bende dert bitermi ya !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Of Anne Ya

Of Anne Ya

SAAT 03.30'du. Adamın telefonu çalmaya başladı. Başını gömdüğü yastıktan binbir zorlukla kaldıran adam, yatak ucundaki telefona uzandı: "Alo! Kimsiniz?" "Benim oğlum, annen!" "Anne of ya.. Bu saatte ne var Allah aşkına! Yarın ne kadar önemli işlerim olduğunu bir bilsen...." "Şey oğlum.." "Ne var anne, beni bu saatte...
  2. Gülşen - Of Of

Gülşen - Of Of

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım Konuşmaksa bi hayal oldu Üzülmem mi, bozulmam mı Kırılmam mı,darılmam mı of Kadersiz miyim neyim Oyuncağın mıyım neyim Of of kömür gibi yanıyorum of of Ayıp mıdır seviyorum of of Hislerimle oynuyorsun Gırgır geçip duruyorsun Neden böyle yapıyorsun of Of of kömür gibi yanıyorum Of of ben derdimi biliyorum Of of düşlerime...
  3. Güllü - Of Allahım Of

Güllü - Of Allahım Of

Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden ciktin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of derdime bir care bulun yada beni vurun of allahim of Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden cikardin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of...
  4. Of ya..

Of ya..

Aslında çokta büyültülcek birşey deil bunu biliyorum ama neden hep içimde tutayım ki.. banene ya bağıra bağıra söylemek istiyorum.. neden sevgilim olacak insan direk arıyorda mesaj atmıyor ay uyus oluyorum ya arama ya uyandıgında bir günaydın mesajı at ne bilim gece yatarken iyi geceler falan.. demiyorum hiç birşey hıhhh... :(:( kendime bir şarkı armağan edim bari.. Bir derdim var...
  5. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...

Sayfayı Paylaş