oF oF bende dert bitermi ya !!!

herşeyin başı sağlık bence psikolog yada baska birine danısmalısın eğer dertlerini kanser olmana bağlıyorsan sana zararlı gelecek seylerden sakınmalısın...moralinin iyi olması gerekiyo hiç yakından görmediğin biri ise bence geri dönmene hiç gerek yok..

allah acil şifalar versin canım onu unut artık ondan sana fayda yok iyileşmeye bak
simli-yazilar7-4585.gif

bencede o insan askerliğin werdiği pisikolojiyle bir boşluğa girmiş.bence herşeyden önce sağlık,sağlık,sağlık...Allahım sana bir önce şifanı wersin ondan sonra da seni gerçekten sewen değer weren bir insan karşına çıkarsın cnm...

canım sen dört gün önce birine aşık oldum ne yapmalıyım kendimi nasıl fark ettirmeliyim diye sormuyor muydun?
öyleyse eger enerjini ona ver.

öyle vala ama şimdi bu karşıma çıkınca kafa beyin kalmadıki bu sefer tam tersi buna odklandm birden napcam diye . zaten diğerinede açılamadım napcaksam .s.s.s

bu hastalığımı tek buna bağlamıyorum onunda payı var sadece çünkü çok ama çok üzülmüştüm. hatta kimse için ağlayıp sızlamamıştım.bugün askerlik yaptığı yerden aradı ... bu numara kimin acaba dedim açtım ki o. telfonunu yakalamıs komutan 3 gündr peşinde dolanıyom numaranı aldımda zar zor seni aradım . dio . yalvarıyor yakarıyor bende iyi niyetli olduğmdan inanıyo gibiyim gerçekten asker pskoljsmi ki

çok teşekkür ederim canım daha iyiyim bi sıkıntı yok iyileşiyorum ya atlattım sayılır gecenlerde kontrole gitmiştim sonuclar iyi cıktı 6 ay sonra gel dediler bu da güzel bişey :) 6 ay sonra daha da iyi olacam inşallah ... Sen nasılsın peki .?

of kızlar ya bi neticeye varmadı bu durum biliyormusunuz.Bugün gine aradı arama diyorum anlamıyo kafamı çok karıştırıyor.Acaba ya asker psikoloji değilse. diyorum.. sonra ya ben neyapıyorum iyice saçmalıyorum diyorum bu ne yaaa....

canim neden bu kadar kararsiz kaliyosun anlamiyorum..bu ilk degilmis seni terketmesi..neden o sana bi göz kirpsa gelecekmissin güvencesini vermissin bunuda anlamiyorum...biraz kendini agirdan al...ne zaman ki bosluga düsmüs sana kosmus...hani senden alasi ciksa aramayacak..seni gercekten seviyorsa neden iki kez terketmis...ve terkedince yalnizmi kalmis...bunlara nasil katlanacaksin...bence kendi hayatina yön ver..ne istedigini bil onun üzerine git...gecmise saplanipta kalma..anliyorum belki ilerde keske dememek icin ama sende keskesi kalmamis..iki kez yasanmis...aci cekmek ve kullanilmak hosuna gidiyorsa sen bilirsin...ariyor diyosun numarani degis yada bilmedigin numaralara cikma....senle oyun oynamsina izin veren sensin...
sagligina kavusmana cok sevindim ins her sey yoluna girer...

Geri