gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oğlum doğduğundan beridir kaşınıyor ne yapmalıyım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

oglum dogdugundan beri sürekli kaşınıyor alerjisi olabilir diye test yaptırdık ama hiç bişey çıkmadı :/ hergün yıkadıgımız halde banyodan çıkar çıkmaz gene kaşınıyor napıcam bilmiyorum.. Bu durumla karşılaşan var mı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Aslında sıkıntı her gün yıkamanızda olabilir çünkü cildin ph değeri düşebilir ama bebeğin kakasına bakarak kurt olup olmadığına da bakabilirsiniz buna bağlı olarak da kaşıntı olabilir. Ayrıca karaciğerle ilgili testlerde yaptırmanızı öneririz, ayrıntılı bir inceleme doğru sonucu verecektir.

oğlum doğduğundan beridir kaşınıyor ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğlum hiç süt içmiyor ne yapmalıyım

oğlum hiç süt içmiyor ne yapmalıyım

Merhaba oglum 14 aylık kesinlikle süt içmiyor devam sütlerinin ve pastörize sütlerin her markasini denedim ama içmiyor önericegniz bisey varmi
  2. oğlum meyve yemiyor ne yapmalıyım

oğlum meyve yemiyor ne yapmalıyım

Merhaba hanımlar, oğlum 4.5 yaşında hiç meyve yemiyor ve buna çok üzülüyorum. Komposto falan yapınca yi,yor ama çiğ olarak yemiyor. Oysa yemesi lazım. Ne yapmalıyım ?
  3. Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

kaşıntı nedenleri,kaşıntı neden olur,kaşıntı hastalık habercisimi,kaşıntıya ne iyi gelir,kaşıntı tedavisi hakkında bilgiler Geçmeyen Kaşıntılar Mide Bağırsak Hastalığı Belirtisi Olabilir İnatçı kaşıntıları önemseyin! Böbrek yetmezliğinden, karaciğer hastalıklarına kadar ciddi hastalıkların habercisi olabilen kaşıntı şikayeti, mide bağırsak hastalıklarının da arka planında kalan önemli...
  4. Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

kaşıntı nedir,kaşıntı neden olur,kaşıntının sebepleri,kaşıntıya ne iyi gelir,kaşıntının tedavisi,kaşıntı hakkında bilgiler Vücudun genelinde ya da belli bir bölgede hissedilebilir ve inatçı kaşıntılar sinir bozucu bir seviyeye ulaşabilir. Bazı durumlarda kaşıntıyla birlikte ciltte kızarıklık ya da kabartı gibi başka belirtiler de görülür. Egzama benzeri cilt hastalıkları, alerjik...
  5. Vücudum sürekli kaşınıyor nedeni nedir?

Vücudum sürekli kaşınıyor nedeni nedir?

kaşıntı nedir,kaşıntı nedenleri,alerjik kaşıntılar,kaşıntı nasıl geçer,kaşıntı tedavisi,kaşıntı hakkında bilgiler Kaşıntının tıp dilindeki adı ‘pruritus‘tur. Vücudun genelinde ya da belli bir bölgede hissedilebilir ve inatçı kaşıntılar sinir bozucu bir seviyeye ulaşabilir. Bazı durumlarda kaşıntıyla birlikte ciltte kızarıklık ya da kabartı gibi başka belirtiler de görülür. Egzama benzeri cilt...

Sayfayı Paylaş