gebe
  1. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

oglum sinirlenince kafasini yerre vuruyor...

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında serrasudan tarafından paylaşıldı.

arkadas ne yapicagimi bilmiyorum.oglum daha 17 aylik ve sinirlenince kafasini yere vuruyor yada kendini kafa ustu yere atiyor.bu durumu doktora sorduk arkanizi donun ve ilgilenmeyin dedi.bunu yapinca daha beter oldu.cocuk aptal olacak...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım başka doktora götür, olur mu öyle arkanızı dönün çıkın :S Kesinlikle başka bir doktora görünün. Allah yardımcınız olsun.

Oğluşunu öp yerime:)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok sinirli bir yapısı olucak heralde simdiden belli :S bencede baska bir doktora görünmekte fayda var

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sinirlendiği anda istediği şey her ne ise yapmayın çünkü bu sefer her isteğini elde etmek için aynı yöntemi kullanacaktır

böyle sinirlendiği anlarda kucağınıza alıp, sıkıca sarılın, durumunuzu bozmadan, hiç bi şey söylemeden bi müddet böyle kalın sonra onu öperek bırakın, sonrasındada konuşmayın

sizin bu davranışınız karşısında şaşıracak, ona sarılmanız, onu sevmeniz hoşuna gidecektir

5. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    benim oglumda dedigi olmayinca egilip kafasini vururdu suan yine yapyior fakat azaldi cok sükür... ama hep dedigini yapmaya calisiyorum hayir dedigimizde tehtit eder gibi pozisyonunu aliyor...

oglum sinirlenince kafasini yerre vuruyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oglumun günlügü

oglumun günlügü

Genç adam, evinin alt katında marangozluk yapıyordu. Kapı ve pencere konusunda uzmandı. Fakat plâstik pencereler yaygınlaşınca, ahşap olanlara rağbet azaldı. Bu yüzden işler iyi gitmiyordu. Üstelik de çocukları büyümüş, biri hariç okula başlamıştı. Masrafları artınca, yanındaki kalfasına yol verdi. İşe biraz daha erken... koyulur, yardımcıya ayırdığı parayı, çocukların harçlığına katardı....
  2. Sinirlenince dikkat!!!

Sinirlenince dikkat!!!

Bazı durumlar vardır ki, sinirlenmemek mümkün olmaz ve nihayetinde öfkelenir, öfkemizi çıkartmak isteriz. Kimi zaman da yada kimilerimiz desek daha yerinde olur, kimilerimiz ise sırf karşidakinin kırmamak için, kızgınlığı dinince pişman olmamak için, kızgınlığını, sinirini, öfkesini içine atar, kendini kasar... Bunun kalp krizi geçirme riskinizi 5 kat arttırdığını biliyor muydunuz Melek'ler?...
  3. Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin

Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin

Sinirlenince bu Hikayeyi hatirlayin, Sinir hikayeleri, Sinirle ilgili, üzüntülü Mesajlar, Hikaye Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye götürmüş. Doktor,...
  4. oglum konusmuyor!

oglum konusmuyor!

oglum hala konusmuyor ne yapmaliyim. Sevgili melekler oglum 2009 dogumlu ve yeni dogdunda hemsire dili kisa demisti kestirin demisti, fakat ben hayir asla öyle bisey yaptirmam dedim ve doktorunada sormadim bu konu hakkinda... Ve simdi kafama takiliyor acaba ondanmi cümle kuramyiyor harfleri söyleyemiyor diyorum... Mesela araba=avaba anne= anne dayi=davi yenge= nenge tesekkür= teteko...
  5. Burçlar sinirlenince:)

Burçlar sinirlenince:)

Koç: Açar ağzını yumar gözünü ağzına geleni söyler Boğa: Boğayı susturmanın tek yolu Koli bandı İkizler: Çenesi bi düştümmü kimse kaldıramaz , başınızda et bırakmaz Yengeç: Suskun duruşuna bakıp aldanmayın içinden konuşur, tehlike yani Aslan: Camı çerçeveyi indirir karşısındaki pes edene kadar konuşur, yinede pes etmez. Başak: Kafada saç bırakmaz adamı mezara sokana kadar konuşur....

Sayfayı Paylaş