gebe
  1. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Oğluma isim konusunda esimle anlaşamıyoruz lütfen yardim

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında bebeğim benim tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar Allah nasip ederse 7 hafta sonra dogum yapacagım ve doktorumun söylediği kadarıyla oğlum olacak ikinci gebeliğim bir oğlum daha var onun adı berkant.şimdi esimle isim konusunda anlaşamıyoruz ben şimdi esimin ve benim istediklerimi siraliyim yardımcı olursanız sevinirim. Esim:Enes,Alper,emirhan Ben:Aras,Batuhan,eymen,doruk
    Doruk ismine biraz ılımlı bakıyor ama kararlı değil.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    isim konusu zor iş:D:D bi senden bi eşinden "doruk enes" olsun :D:D

3. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bende söyledim ama İki isim istemiyor

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

ozaman doruk ismine ılımlıysa ikna et doruk olsunn güzel isim dorukk :D:D

5. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bakalım artık ben eymen ismini çok beğeniyorum o neymiş öyle diyor aslında ikimizinde hosuna giden isimler var mesela yiğit ismi çok begeniyoruz ama biz yurtdışında yasıyoruz ve burda ç,ş,ğ harfleri kullanılmıyor onada dikkat ediyoruz.benim yazdıklarımdan başka tavsiye edebileceğiniz isimler varsa lütfen yazarmisiniz

mercimek tanemm bunu beğendi.
  6. VİLDANN

VİLDANN Forum Okuru

İSİM

GÖKALP güzel isim ama diğer çoçuğa uygun olursa daha hoş olur berkant'a en uygun bence BERKAY

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Biz iki oğlumuza BATUHAN
    DOĞUKAN
    isimlerini verdik. Birisi batının birisi doğunun hükümdarıymış gibi sürekli savaş var evde :) İsim çokta önemli değil aslında neyi beğeniyorsanız kurabilirsiniz.
    En akılcı yol ise siz ve eşiniz öncelikle muhtemel kurulacak isimleri bir küçük kağıda yazın ve küçük bir torbaya atın sonra bunu eşinize çektirin :) Artık ne çıkarsa bahtınıza.

Benim size tavsiye edeceğim isimler biraz eski olabilir ama yinede yazmak istiyorum.

ÖMER
    Asil

İki tane yazayım ki karışıklık olmasın. Bu arada sağ sağlim kucağınıza almanızı diliyorum.

Sevgiler.

8. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    bence beraat ismide güzel. ama yinede siz bilirsiniz

9. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eltimin oğlu var enes eymen ama 2 isim istemiyor demişsin kerim, kerem buda benden olsun.:) biz bu durumu en başta hallettik erkek olursa ben kızımız olursa eşim koyacaktı kızımız oldu ama eşim benide kırmadı saolsun bir ondan bir benden meryem beyza oldu . :)

10. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    enes ve eymen çok güzel bence.. enes kardeşimin adı çok kibar herkes çok beğeniyor.. adıyla yaşasın inşallah

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sizin sevdiğiniz isimler arasında yer alan isimlerden öneride bulunmak istiyorum, çünkü benden başka isimler çıkarsa daha da karışabilir bu isim seçme konusu :D:D En iyisi sizin seçeneklerinizden birini seçmek diye düşündüm ve DORUK ismi bendece çok güzel :)

Allah, sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin...

12. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Berkay arkadaşımın oğlunun adı malesef koyamiyoruz

13. mustiaaa

mustiaaa Forum Okuru

Eymen ismine bi ikinci isim arıyorum arkadaşlar

14. zeynep135

zeynep135 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cihan da güzel isim bence :)

Oğluma isim konusunda esimle anlaşamıyoruz lütfen yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

kuzey ismi kuzey isminin anlamı oğluma isim isminin anlamı nedir oğlumun ismi ne olsun melekler. allah kısmet ederse 2 ay sonra oğlumu kucagıma alıcam. isim olarak daha karar veremedim ama babamız karar verdi KUZEY olsun diyor ve bayada istekli fazla olmayan ve degişik bir isim olsun diyoruz........ sizce KUZEY ismi nasıl fikirlerinizi bekliyorum. ve daha başka isimde...
  2. melekler oğluma isim arıyorum:D

melekler oğluma isim arıyorum:D

allah izin verirse bir oğlum olucak ve isim arıyorum soyadıma uyacak bir isim melekler lütfen bana yardım edin.soyadım azat lütfen bana yardım edin :D
  3. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  4. Doğacak oğluma isim arıyorum

Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  5. oğluma isim arıyorum

oğluma isim arıyorum

bebeğim yakında doğacak. hala isim arıyoruz. tavsiyeleriniz varsa seviniriz. tek isim olsun istiyoruz.

Sayfayı Paylaş