gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğrenmenin bir çok aracı ve bir çok çeşidi vardır

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ÖĞRENMEK; Öğrenmenin bir çok aracı ve bir çok çeşidi vardır. En genel öğrenme yöntemi olarak, okuyarak öğrenmek bilinmektir.

Oysa sayfalarca, hatta ciltlerce okunan kitapların, anlattığı veya öğrettiği şeyleri, sadece zihinde tutmanın yada ezberlemenin salt öğrenmek olmadığı açıktır.

Bu noktada akla gelen temel soru şudur;

-EN ETKİLİ "ÖĞRENME" YÖNTEMİ HANGİSİDİR ?

Bu konuda bilinegelen sorulardan biri de;

-ÇOK GEZEN Mİ ÇOK BİLİR, YOKSA ÇOK OKUYAN MI ?

Öğrenmenin bir çok aracı ve bir çok çeşidi vardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok ağlayan bir bebeğinizmi var?

çok ağlayan bir bebeğinizmi var?

Bebeğinizin ağlama nedeni yalnızca hasta olması, acıkması olmayabilir. Belki de ihtiyacı olan şey sevginizdir! Ailelerin, çocuklarıyla ilgili en fazla yakındıkları sorunların başında gelen "ağlamanın", herhangi bir biyolojik rahatsızlık değil, sevgisizlikten de kaynaklanabileceği bildirildi.Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Acil Tıp Birimi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayri...
  2. Değişik ve çok hoş bir kazak modeli

Değişik ve çok hoş bir kazak modeli

değişik kazak modelleri değişik yaka modelleri süveter Ön ve arkaya lila renk ile 66 ilmekle başlayın.2 düz 2 ters 38 cm lastik örün.Üzerine pembe rengi geçerek 5 sıra ajur örün.Kolu 3-2-1 kesin.Ön ortasına gidiş ve dönüş sırasında 9 ilmek eksilterek pencere açın.Önün diğer tarafını da aynı şekilde örün.Her iki tarafta 9'ar ilmek eksilterek 8 sıra örün.Yarım daire şeklinde...
  3. Parasız ve istekli (Çok doğru bir karikatür)

Parasız ve istekli (Çok doğru bir karikatür)

Verdiği mesaj çok güzel bence ve doğru
  4. çok kıskanç bir sevgilim var

çok kıskanç bir sevgilim var

sevgilim çok kıskanç aşırı kıskanç sevgili sevgilim çok ne yapmalıyım erkek arkadaşım arkadaşlar çok kıskanç bir sevgilim var napıcağımı bilmiyorum bana akıl verin 2 senedir beraberiz ailelerimiz de bize destek veriyor askerden gelince evlenmeyi düşünüyoruz ama çok kıskanç tereddüt etmeye başlıyorum.Kıyafetlerimden,arkadaşlarıma,vb bir çok şeye kaırşıyor napmalıyım
  5. çok güzel ve anlamlı bir hikaye

çok güzel ve anlamlı bir hikaye

yaşlılar ile ilgili hikayeler yaşlılarla ilgili hikayeler 'Yüce Allah'ım sana ne kadar şükretsem azdır! Yaşlı kadın oldukça dini bütün bir insanmış...Her saba...h kapısının önüne çıkar ve duyulur bir sesle dua edermiş:''Allah'ım bize verdiklerin için sana şükürler olsun!'' Her seferinde de yan komşusunun sesi duyulurmuş:''Allah yok kadın,Allah yok!'' Bu sahne neredeyse her gün...

Sayfayı Paylaş