gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öğretmene Güzel Şiirler arıyoruz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba oğlumun öğretmeni için şiir yazmak istiyoruz ama bir türlü ne yazacağımızı bulamadık sizden Öğretmene Güzel Şiirler örnekleri istiyoruz öğretmenler için yazılmış olan güzel şiirleri payalaşırsanız çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğretmene Güzel Şiirler arıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğretmen şiiri

öğretmen şiiri

öğretmen şiirleri erkek öğretmen şiirleri kısa Zor bir meslek yapıyoruz. Çok yorulduğumuz, bunaldığımız günler oluyor. Yine de en az çalışan, en kolay meslek grubu gözüyle görülüyoruz. Emeklerin çoğuda boşa gidiyor zaten. Sonuç olarak zor bu işler:) ÖĞRETMEN ŞİİRİ Devamlı değişen müfredat ile, kafası karışan bir bedenim ben. çırpınıp bir şeyler vereyim diye, eriyen, tükenen ve bitenim...
  2. güzel şiirler....

güzel şiirler....

melekle ilgili şiirler melekler ile ilgili şiirler meleklerle melekle şiir meleklerle şiir Ellerinde güllerle gelirsin Halbuki sen güllerden güzelsin GÜZELLER GÜLLERLE SÜSLENİR sEN İSE GÜLLERİ SÜSLERSİN Her şeyden güzel seni sevmek Senin bizleri sevdiğini bilmek Sana şiir yazarken bile Senden himmet istemek Solmuş güller can bulur bir bakışınla Güller en güzel halini alır eline aldığında...
  3. Konusu öğretmen olan şiirler

Konusu öğretmen olan şiirler

Lütfen öğretmen ile ilgili şiirler varsa yazarmısınız ? Konusu öğretmen olacak, acil lazım..
  4. en güzel öğretmenler günü şiirlerini arıyorum yarına yetişsin lütfen :)

en güzel öğretmenler günü şiirlerini arıyorum yarına yetişsin lütfen :)

Selam arkadaşlar, herkese yardım ediyorsunuz, bana da edin ne olur. Acilen en güzel öğretmenler günü şiirlerine ihtiyacım var. Lütfen...
  5. Öğretmenlerle alakalı şiirler yazarmısınız

Öğretmenlerle alakalı şiirler yazarmısınız

Benim bir ödevim var ve bana yardımcı olabileceğinizi ümit ediyorum.Lütefen öğretmenlerle ilgili şiirler yazarmısınız ? :)

Sayfayı Paylaş