gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmenlerin Şubat Ataması Ertelenebilir

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Binlerce öğretmenin merakla beklediği ve bir türlü açıklanmayan Şubat ayı atamalarının Maliye Bakanlığı’nın atamaları serbest bırakmaması nedeniyle Mart ayına kalabileceği bildirildi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yetkililerinden edinilen bilgiye göre, MEB’in Şubat ayında yapacağı öğretmen atamaları, Maliye Bakanlığı’nın kadroları serbest bırakması nedeniyle Mart ayına kalabileceği ifade ediliyor. Dün yapılan Bakanlar Kurulu’nda karara varılması beklenen öğretmen atamalarının, Şubat ayında yapılabilmesi için MEB tarafından çalışmalara devam edilmesine karşın, Maliye Bakanlığı’nın son kararı bekleniyor.

KADROLAR AÇIKLANIRSA ŞUBAT’A YETİŞTİRİLEBİLECEK
    MEB yetkilileri, Maliye Bakanlığı’nın kadroları serbest bırakması ve MEB’e ayrılan tam kadroyu belirlemesi halinde e-ortamda atama kılavuzunun yayınlanacağını, atamaların Şubat ayında yapılmasının amaçlandığını kaydettiler. Yetkililer, Maliye Bakanlığı’nın kadroları açıklamakta biraz daha gecikmesi halinde ise atamanın Mart ayında yapılacağını bildirdiler.

Milliyet

Öğretmenlerin Şubat Ataması Ertelenebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 bin 323 öğretmen ataması yapıldı

6 bin 323 öğretmen ataması yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı 6 bin 323 kadroya sözleşmeli öğretmen atamasını gerçekleştirdi. Öğretmen atamaları dolayısıyla Bakanlık Başöğretmen Salonu'nda tören düzenlendi. Atamaların devam edeceğini ifade eden Çelik, Ağustos ayında 15 bin, Kasım ayında da 10 bin öğretmen ataması yapacaklarını söyledi. Çelik, 2009 yılı içerisinde 35 bini aşkın öğretmen ataması yapmış olacaklarını ifade etti....
  2. 2012 Şubat Ayı Öğretmen Atamaları

2012 Şubat Ayı Öğretmen Atamaları

2012 Şubat Ayı Öğretmen Atamalar 2012 Öğretmen Atamaları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 Şubat Ayı Öğretmen Atamaları hakkında merak edieln tüm sorulara, edindiğimiz bilgiler doğrultusunda cevap veriyoruz. 2012 Şubat ayı öğretmen atamasıyla ilgili Meb'in resmi sitesinde yayınlanan duyuru şu şekildedir. Bakanlığımıza bağlı resmî eğitim kurumlarının...
  3. Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda?
  4. Müjde! 40 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak Melekler !

Müjde! 40 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak Melekler !

öğretmen atamaları 2012 yeni öğretmen atamaları 2012 Sevgili melekler, atama için gözü haberde olan öğretmen adayları, size bir müjdemiz var :) TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamayla 40 bin öğretmen ve 30 bin polis atanmasına ilişkin madde oybirliğiyle kabul edildi. Atama bekleyen tüm meleklerimize ve sayın misafirlerimize daha önce haberini yaptığımız Ağustos 2012 öğretmen atamaları...
  5. Ömer Dinçer 'den Öğretmen Ataması Açıklaması 2013

Ömer Dinçer 'den Öğretmen Ataması Açıklaması 2013

Bu konu; Ömer Dinçer 'den Öğretmen Ataması Açıklaması 2013 hakkında bigliler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda sizlere Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 'in öğretmen atamaları ile ilgili olarak son yaptığı açıklamayı yayınlıyoruz.. Ömer Dinçer'in 10 sene içinde 357 bin öğretmen atandığı, şu anda birçok branşta öğretmen ihtiyacı bulunmadığı, ihtiyaç olan branşlarda da mezun...

Sayfayı Paylaş