gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Oğullar, babaları ,hakkına ne düşünür?

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

OĞULLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR ? 6 YAŞInDA :Babam her şeyi biliyor.
    10YAŞINDA:Babam çok şey biliyor.

15 YAŞINDA:Bende babam kadar biliyorum.

20 YAŞINDA:Babamında pek fazla bir şey bildiği söylenemez.

30 YAŞINDA:Bir kerede babamın fikrini sorsam fena olmayacak.

40YAŞINDA:Nede olsababam bazı şeyleri biliyor.

50YAŞINDA:Babam her şeyi biliyor.

60YAŞINDA:Ahh! keşke babam hayatta olsaydı da kendisine danışa bilseydim.

Oğullar, babaları ,hakkına ne düşünür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baBaLar vE oğuLLaRı

baBaLar vE oğuLLaRı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Oğulların ve kızların babaları hakkındaki düşünceleri:D

Oğulların ve kızların babaları hakkındaki düşünceleri:D

çocukların babaları hakkında düşünceleri çocukların babaları hakkındaki düşünceleri çocuğun babası hakkındaki çocuğun babası hakkında düşündükleri düşündükleri OĞULLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR ? 6 YAŞINDA :Babam herşeyi biliyor. 10 YAŞINDA :Babam çok şey biliyor. 15 YAŞINDA :Ben de babam kadar biliyorum. 20 YAŞINDA :Babamın da pek fazla birşey bildiği söylenemez. 30 YAŞINDA :Bir kere de...
  3. Babalar kızları,kızları babaları hakkında ne düşünür?

Babalar kızları,kızları babaları hakkında ne düşünür?

0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum.Babam, niye annemle uyuyor?Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10 yaşında Baba : Gittikçe...
  4. babayla oğulun farkı

babayla oğulun farkı

Karga... 80'ine merdiven dayamış yaşlı baba ile onu ziyarete gelen 45 yaşında ve saygın bir işi olan oğlu salonda oturuyorlardı. Hal-hatırdan, çoluk-çocuktan, havadan-sudan sohbet ettikten sonra oğlu susmuş, ayrılmanın sinyalini vermişti. O anda üzerinde oturdukları sedirin yanındaki pencerenin p...ervazına bir karga kondu. Yaşlı baba kargaya gülümseyerek biraz baktıktan sonra...
  5. babadan oğula hayat dersi

babadan oğula hayat dersi

babanın biri evladının arkadaşlık yaptığı kişilerin gerçek dost olmadığı sürekli oğluna söyler ama oğlu onu dinlemez ve karşı çıkar hayır baba onlar benim en iyi dostlarım der.baba peki der o zaman onların gerçek dostun olup olmadığını test edelim der oğlu nasıl der baba gi...t bizim koyunlardan birini kes ve parçala v...e sonra parçalarını bi çuvala koy ve gel der.oğlu gider babasının...

Sayfayı Paylaş