gebe
  1. frzcyLn

frzcyLn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Oje rengi..

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında frzcyLn tarafından paylaşıldı.

beyonce oje merhaba..:)) yine ben.. bu sefer bi oje rengini soracağım.. Beyonce'nin I am Yours konserinde ki oje rengi manyak derecede seksi ve göze çarpıydı.. bi türlü bulamadım oje rengini..
    tam yakın değil.. en yakın çekim bulduklarım
    [​IMG][​IMG]
    bu iki resim... oje rengini veya numarasını bilen var mı..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım ben de o ojeye bayılıyorum tam olarak aynı renk olmasa da flormar 384 ü deneyebilirsin

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  3. frzcyLn

frzcyLn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımsınn :))))))) çok teşekkür ederimm :))))

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bu akşam bende alıcam merak ettim :D:D kırmızı serim var evde ama yeni alışverişe çıkmak lazım :D:D thanks...

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hahaha allah sizii:D alin bakalim..:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende de flormarın serileri çok fazlasıyla var hatta bu renge çok yakın olanlarda var ama bir bakim oje sepetime bu koddan varmıymış :D:D Yok ise de almak lazım :D:D

7. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa dün gittim bu kod kalmamış ühüü alamadım onun yerine başka bi renk aldım ama aklım kaldı bak şimdi :D:D sizin yüzünüzden bisürü masrafa girdim oje alıcam die girdim ,stediğimi alamadım bisürü şey alıp çıktım gene :D:D:D:D

Oje rengi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en  sevdiğiniz oje rengi

en sevdiğiniz oje rengi

erkekler hangi renk oje sever erkekler ne renk oje sever melekler oje sürmeyi sever misiniz sevdiğinz oje engi hangisidir:)
  2. Sürdüğüm ojenin rengi değişiyor.

Sürdüğüm ojenin rengi değişiyor.

ilginç oje renkleri Melişler tırnaklarıma akşamdan ojemi bigüzel sürüyorum sabah bikalkıyorum yada gün içerisinde bi bakıyorum rengi değişmiş! ewet yanlış okumadınız bildiğin rengi değişmiş. Su rengi yada cila rengi kullanıyorum bir bakıyorum rengi böyle morumsu bir renk olmuş sanki çook üşümüşümde tırnaklarım morarmış gibi .. ojeyi kazıyorum bir kısmını tırnakta problem yok bildiğin oje...
  3. Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır

Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır

dore nasıl bir renk dore rengi oje Hepimiz oje az veya çok oje kullanıyoruz...Benim tercih ettiğim renkler yaşıma uygun değilmiş bunu öğrendim :D:D Bakalım sizin oje renginiz yaşınıza uyuyormu :tik: 20’ler Metalik rüyası Ojeleri hem pratik, hem de ucuz bir aksesuar olarak düşünün. Ne renk süreceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, metalik gri tonu her zaman harika durur. Nars Nail...
  4. Vizon rengi oje

Vizon rengi oje

vizon rengi vizon rengi oje ayakkabı renk vizyon vizon rengi, vizon renk, vizon rengi oje, vizon renk oje Merhaba Melek'ler, sizlere bu yazımızda yılın moda oje rengi olan vizon rengi ojeleri tanıtacağız. 2011 ve 2012 yılına damgasını vuracak oaln vizon rengi, sadece oje de değil, bir çok giyim kuşam da moda dünyasını renklendirecek Melek'ler:)
  5. Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor?

Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor?

Bu sayfa; Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda kırmızı ojeler hayli revaçta. Ancak kırmızıyı ağır görenler klasik olarak pembe tonlarından ve ten renginden vazgeçemiyorlar. Tabi french manikür ise her zaman tercih edilir durumda. Değişik renkleri denemek için çeşitli renklerde oje sürdüğünüzde bu renklerin anlamı...

Sayfayı Paylaş