gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arsaitramya gröe , kleimleirn hrfalreinn hnagi sridaa yzalidkilrai ömneli dgeliims.. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaimyis..Ardakai hfraliren srisai kriaisk oslada ouknyuorums.Cnükü kleimlerei hraf hraf dgeil bri btüün oalark oykuorumusz. Bakın nasıl da düzgün okudunuz ilginç değil mi ?:)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ilginçmiş:D:D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ewet valla düzgn bi şeklde okudum:)
    teşekkürler güzel paylaşm:)

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten yaaa ii bi araştırmaymış gercekten.

Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin beyinlerini okuyabiliyor musunuz??? test edelimm

Erkeklerin beyinlerini okuyabiliyor musunuz??? test edelimm

Genelde, erkeklerin söylemedikleri şeyler, onlar hakkında daha çok şey anlatır... Erkeklerin beyinlerini okuma yeteneğinizi testimizden ölçebilirsiniz. Erkekler genelde pek konuşkan değillerdir ama onların ketum yaratılışları duygularını çözememenize neden olmamalı. "Sevgilinizin konuşmadan gönderdiği mesajları deşifre etmeyi başarırsanız, onun karakterini ve sizin için ideal seçim olup...
  2. Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin Aşka uymuyor canım hislerin Daha dün hani bendim tek sevdiğin Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi Yoksun ortada sen aradığımda Sen şurada burada hep onunla bununla Gözlerin dolaşıyor etrafta Doğru mü değil mı Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese Doğru mü değil mı Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben...
  3. bakalım okuyabiliyor musunuz??denemeye değer...

bakalım okuyabiliyor musunuz??denemeye değer...

ÇOK İLGİNÇ! BİR İGNLİİZ ÜVNSERTSİNEDE YPALIN ARŞAITRAMYA GRÖE,KLEİMLEİRN HRFALREİİNN HNAGİ SRIDAA YZALIDKILRAI ÖMNELİ DEĞELİİMŞ. ÖENLMİ OALN BRİNCİ VE SNONUCNU HRFAİN YRENİDE OMLSAIMYIŞ. ARDAKAİ HRFALİREN SRISAI KRIAIŞK OSLADA OUKNYUORRUMŞ. ÇNÜKÜ KLEİMLREİ HRAF HRAF DĞEİL BRİ BTÜÜN OALARK OYKUORUMUŞZ. Bakın nasılda düzgün okudunuz ilginç değil mi?:hmm::hmm:
  4. Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Adet döneminde ağrı kesici içilir mi Sevgili melekler, regl dönemi sorunları içinde en çok şikayet edilen çekilen ağrılardır. Bayanların büyük çoğunluğu bu problemler her ay boğuşmaktadır. Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine regl döneminde ağrı kesici içmek zararlı mıdır sorusunun cevabını vermek istiyoruz .. Regl kanaması esnasında ya da hemen...
  5. bu doğru mu değil mi

bu doğru mu değil mi

ya arkadaşlar çoğu sitelere bakıyorum fenerbahçenin sevilmediğini söylüyorlar bu doğru mu değilmi gittikleri yerleden kötü şekilde uğurlanıyorlarmış ama ben böyle düşünmüyorum bizzat taraftarları görüyoruz sizce bu doğru mu nolur söyleyin.

Sayfayı Paylaş