gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

olaylara olumlu bakmanın faydaları nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana olaylaraa olumlu bakamının faydalarını verebilirmiziz

olaylara olumlu bakmanın faydaları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ülkemize uzaydan bakmaya ne dersiniz!

ülkemize uzaydan bakmaya ne dersiniz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşitme bozukluklarının temelindeki olaylar nelerdir?

İşitme bozukluklarının temelindeki olaylar nelerdir?

işitme bozukluğu nedir işitme bozuklukları ve tedavi yolları nelerdir bozuklukları ve tedavi yolları bunların nelerdir Cevap 42: İletim türü işitme kaybı esas olarak kulak zarı, çekiç-örs-üzengi kemikçiklerindeki sorunlar nedeniyle meydana gelir. Bu nedenle orta kulak sağırlığı da denilebilir. Odyogramda kemik yolu ile ses iletimi, hava yolu ile ses iletiminden daha iyidir. örnek: Kulak...
  3. Ne OLur Bakma GözLerime..

Ne OLur Bakma GözLerime..

Ne OLur Bakma GözLerime.. Sen, Ben Olma Sakın Bu Gece! Sana Karışmış,Dilsiz Beden Kör Gözüme Yama, Bakışın İçimde Sımsıkı Bir Acıda.. Ben Olma Yalvartma! Ey Perdeli Bakışım Lanet Olsun Bu Zamana… Dün Demlendim Yokluğunda,…(Varlığın Da Ayrı Bir Dert Başını Almış Düğümsüz İplik Gibi Salınıp, … Gözlerimin, Üzerine Titrediği Sözlerinin Üstünde! Ha Söyledin, Ya Söyleyeceksin...
  4. Selma Taran Olay Evliliğin Ardından Ne söyledi

Selma Taran Olay Evliliğin Ardından Ne söyledi

selma taran Konuşmaya başladı derken meleklerim, yavaş yavaş konuşmaya başladı henüz haber portallarına yeni düşen bir yazı var birazdan sizinle onu paylaşacağım. Üzerinden haftalar geçmesine rağmen ( ki biliyorsunuz Ali - Ayşe apar topar tatile gitmişti ) Selma Taran Bakın neler söylemiş. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evliliği üzerinden günler...
  5. Aşure Gününde Gerçekleşmiş Olaylar Nelerdir?

Aşure Gününde Gerçekleşmiş Olaylar Nelerdir?

aşure günü, aşure gününde neler oldu, aşure günü olan olaylar Sevgili melekler, içinde bulunduğumuz Muharrem ayının 10.günü aşure günüdür. Bu mübarek günde İslami açıdan pek çok önemli olay meydana gelmiştir. Arapça'da 10 manasına gelen "aşara" kelimesinden türeyen Aşure gününde olan olaylar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz... Aşure gününde hangi olaylar olmuştur:...

Sayfayı Paylaş