gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oleg Cassini 2012 Abiye Kıyafetler İle Fark Yaratın

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oleg cassini abiye oleg cassini 2012

İster mezuniyet gecesi için, ister bir yakınınızın düğünü ya da bir kutlama sebebiyle giyilen abiyeler kendimize yakıştırdığımız sürece muhteşem elbiselerdir melekler :) Hele de bu abiyeleri usta eller tasarlamışsa. Bu yazımızda dünyaca ünlü marka Oleg Cassini abiye kıyafetlerden bazılarını sizlerle paylaşacağız. Oleg Cassini 2012 yeni sezon koleksiyonundan aldığımız bu abiyeleri ve daha fazlasını Oleg Cassini.com adresinden takip edebilirsiniz :)

Oleg Cassini 2012 Abiye Kıyafetler İle Fark Yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nuby bebek gereçleri ile  fark yaratın

Nuby bebek gereçleri ile fark yaratın

Bakın Melekler NUBY bebişlerinize güzellikler geliştirmiş .. Dişlik Hitap ettiği Yaş Aralığı : 3 Ay ve Üzeri Özellikleri : Yumuşak ve sert farklı yüzeyleri sayesinde bebeğin yeni çıkan dişlerine masaj yaparak rahatlatır. Oyuncak Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0 Ay ve Üzeri Özellikleri: Nuby Ding Dong Askılı Oyuncak ,Nuby Çan Sesli Safari Serisi bebekleri eğlendirmenin yanı sıra çok...
  2. Ağaç duvar stickerları ile fark yaratın

Ağaç duvar stickerları ile fark yaratın

ağaç stickerdan askı yapımı Duvar sticker kullanımı Size daha önce ağaç sticker ile duvar rafı kullanımını göstermiştim. Bu Örneğide çok beğendim meleklerim. Girişinize duvar stickerları yaparak vestiyer yerine kullanabilirsiniz. Buyrun meleklerim ağaç stickerdan vestiyer yapımı.
  3. Oleg Cassini İstanbul Shopping Fest 2013 İndirimi!

Oleg Cassini İstanbul Shopping Fest 2013 İndirimi!

oleg cassini indirim oleg cassinin kampanya Sevgili melekler, ünlü giyim markası Oleg Cassini, 8-30 Haziran tarihlerinde düzenlenen İstanbul Shopping Fest'e özel seçilmiş gelinlik ve abiyelerde yüzde 50'ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. Romantizmi tasarım detaylarında ve renklerde ön plana çıkaran Oleg Cassini'nin bu özel fırsatını sakın kaçırmayın...
  4. Oleg Cassini Gelinlikler 500 TLden Başlayan Fiyatlarla!

Oleg Cassini Gelinlikler 500 TLden Başlayan Fiyatlarla!

oleg cassini gelinlik oleg cassini indirim oleg cassini kampanya Sevgili melekler, bu yaz evleneceklere müthil bir haberimiz var! Dünyaca ünlü marka Oleg Cassini, özel etiketli gelinliklerini 500 TLden başlayan fiyatlarla satışa başladı. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz!..
  5. oleg cassini gelinlik modelleri arıyorum

oleg cassini gelinlik modelleri arıyorum

selamlar bana oleg cassini markasının gelinlik modelleri lazım bu markayı çok beğeniyorum ve gelinlik modelleride çok hoşuma gidiyor beğendiğim modeli işine güverndiğim bir yere üzerime göre diktirecem

Sayfayı Paylaş