Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    olumlu düşünce ile ilgili sözler pozitif sözler ölümlü aşk sözleri ölümlü pozitif düşünce sözleri
    Olumlu pozitif olmak sağlığımız açısındanda çok büyük önem taşır ama ne yazıkki bazen olayların akışına kendimizi o kadar çok kaptırırız ki birdenbire koyveririz hayatı...

Ünlü kişilerden ve düşünürlerden olumlu düşünceler hakkında söylemiş oldukları çok güzel sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum

Bir damla bal, bir varil ziftin çekemeyeceği kadar çok sinek toplar.-atasözü
    Düşüncelerimizin kalitesi yaşam kalitemizi belirler.
    Başarılı insanı belirleyen ilk özellik tutumudur. Kişi olumlu tutum ve düşüncelere sahipse, zorluklarla uğraşmayı seviyor ve onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa başarılarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır. Lowell Peacock

İnanç sonuç getirir. İnanç, en zor koşullarda bile etkilidir.
    Her güçlüğü yenmenin anahtarı inanmaktır.Kendinize inanın. Geleceğe inanın.Yapabileceğinize inanın.İnsanlara inanın.
    İnanın ve inanmaya devam edin.
    Bazı kimseler güllerin dikeni olduğundan yakınırlar. Ben dikenlerin gülü olduğuna şükrederim.- Alphonse Karr
    Güzellik bakan gözdedir- O.Nuri Ekiz
    Pozitif düşünmek,pozitif sonuçlar üretir- Dr.Norman Vincent Peall
    İyimser yaranın üstünde kabuk, kötümser de kabuğun altında yara görür.-Ernest Schrönder
    Bir insanın mikroskop altında gül dalının köklerini inceleyeceği yerde, onun goncasının açılışını seyredip sevinmesi daha iyidir.- Oscar Wilde
    Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir ana tarafından büyütülmüş olanlardır.- Andre Mauroıs
    Senin hakkında iyi zanda bulunanın zannını gerçekleştir.- Hz.ALİ
    Güzelliği görme yeteneğini kaybetmeyen asla yaşlanmaz. -Franz Kafka

Hayatta Başarılı Olmak İçin;
    Düşünün
    Öğrenin
    Uğraşın
    Çalışın ve
    İnanın

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

daha iyi bir çalışma olabilridiii (((

Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. başarısızlıkla ilgili düşünceler

başarısızlıkla ilgili sözler Başarısızlıktan yeni şeyleri denemeye korkacak kadar korkmayın. En üzücü hayatların özeti üç kavram ile tanımlanabilir: yapabilirdim, yapardım, yapmalıydım. *Louis E. Boone* Başarının anahtarını bilmiyorum ama başarısızlığın anahtarı herkesi mutlu etmeye çalışmaktır. *Bill Cosby* Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi...
  2. Sosyal Fobi Olumlu Düşüncenin Önemi

Beynimizin çalışması bir bilgisayar gibidir. Bilgisayarın çalışmasını ve çeşitli fonksiyonları yürütmesini sağlayan ona yüklenen yazılımlar ya da programlardır. İşte, insan beyni de böyledir. Ona "kötü olacak" programını yüklediyseniz, beyniniz davranışlarınızı bu programa göre ayarlayacaktır. Yüklediğiniz program "her şey güzel olacak" programı ise beyniniz...
  3. Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri

ünlülerin hamilelik anıları Her kadının yaşamak istediği hamilelik duygusunu yaşayan ünlülerimiz bakalım hamilelik ile ilgili neler söylemişler :tik: Kadının hayata başka bir pencereden bakmasını sağlayan hamilelik, heyecan verici ve anlatması güç bir histir... Bebeğim ve Biz dergisinin hazırladığı 'Hamilesiniz' eki, ünlü annelerin bu güzel ve özel yolculukta yaşadıklarını sayfalarına...
  4. Kitaplarla İlgili Güzel Sözler

Bir milletin eğitimi öncelikle kitap okumakla başlar. Kitap okumanın önemini anlatan en güzel kitapla ilgili sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. İyi kitaplar en gerçek dostlarımızdır. (Francis Bacon) İlk defa yeni bir kitap okumaktansa, okunmuş bir kitabı tekrar okumak daha yararlıdır. (Lord Dudley) Kitaplıklar aklin tedavi yerleridir. (Scilus) Bugünün gerçek üniversitesi,...
  5. Çocuk İçin Söylenen Hurafeler

"Henüz ergin kişi niteliğine erişmemiş insan yavrusu" diye tanımlanan çocuk, hiç kuşkusuz en sevimli yaratıktır. Onlar, gönlümüzün eğlencesi, evlerimizin neşesi, mutluluğumuzun tatlı meyveleridir. Çocuk yüce Allah'ın insana lütfettiği bir nimet, pahası biçilmez kıymet ve en değerli bir emanettir. Bu emanete sahip çıkmak, onu en iyi şekilde korumak ve kollamak hem insanî hem de dinî...

Sayfayı Paylaş