Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler
olumlu düşünce ile ilgili sözler pozitif sözler ölümlü aşk sözleri ölümlü pozitif düşünce sözleri
Olumlu pozitif olmak sağlığımız açısındanda çok büyük önem taşır ama ne yazıkki bazen olayların akışına kendimizi o kadar çok kaptırırız ki birdenbire koyveririz hayatı...

Ünlü kişilerden ve düşünürlerden olumlu düşünceler hakkında söylemiş oldukları çok güzel sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum

Bir damla bal, bir varil ziftin çekemeyeceği kadar çok sinek toplar.-atasözü
Düşüncelerimizin kalitesi yaşam kalitemizi belirler.
Başarılı insanı belirleyen ilk özellik tutumudur. Kişi olumlu tutum ve düşüncelere sahipse, zorluklarla uğraşmayı seviyor ve onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa başarılarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır. Lowell Peacock
İnanç sonuç getirir.
İnanç, en zor koşullarda bile etkilidir.
Her güçlüğü yenmenin anahtarı inanmaktır.Kendinize inanın. Geleceğe inanın.Yapabileceğinize inanın.İnsanlara inanın.
İnanın ve inanmaya devam edin.
Bazı kimseler güllerin dikeni olduğundan yakınırlar. Ben dikenlerin gülü olduğuna şükrederim.- Alphonse Karr
Güzellik bakan gözdedir- O.Nuri Ekiz
Pozitif düşünmek,pozitif sonuçlar üretir- Dr.Norman Vincent Peall
İyimser yaranın üstünde kabuk, kötümser de kabuğun altında yara görür.-Ernest Schrönder
Bir insanın mikroskop altında gül dalının köklerini inceleyeceği yerde, onun goncasının açılışını seyredip sevinmesi daha iyidir.- Oscar Wilde
Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir ana tarafından büyütülmüş olanlardır.- Andre Mauroıs
Senin hakkında iyi zanda bulunanın zannını gerçekleştir.- Hz.ALİ
Güzelliği görme yeteneğini kaybetmeyen asla yaşlanmaz. -Franz Kafka

Hayatta Başarılı Olmak İçin;
Düşünün
Öğrenin
Uğraşın
Çalışın ve
İnanın

Geri