gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ömrünüzü birkaç yıl uzatabilen öneriler...

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1 yıl için
    • Haftada 5 saat bahçe ile uğraşın.
    • C vitamini alın (Araştırmalara göre C vitamini ömrü bir yıl uzatıyor.)
    • **** yapın. Özellikle erkeklerde haftada en az iki kere **** yapmak ömrü uzatıyor.
    • Kan verin. Kan verdikçe demirin kandaki oranı düşüyor ayrıca kalp krizi riski azalıyor.
    3 yıl daha istiyorsanız
    • Ellerinizi sık sık yıkayın. Özellikle kadınların ömrünü dört yıl uzattığı gözlendi.
    • Kendinizi yapabileceğinizin doruğuna erişmeyi hedefleyin. Oskar ödüllü sanatçılar diğerlerine göre en az üç yıl daha fazla yaşıyor.
    • Günde en az iki bardak çay için.
    • İskambil kağıdı oynayın. (Özellikle yaşlılar için)
    5 yıl için çikolata
    • Haftada en az üç kere çikolata yiyin.
    • Sabahları bir "günaydın öpücüğü" alın.
    • Yüzde 80 doyduğunuzda yemeyi bırakın.
    • Vejetaryen olun.
    Deniz kenarında 10 yıl
    • Her gün bir muz yiyin.
    • Folklor oynayın.
    • Görünümünüze özen gösterin.
    • Deniz kenarında yaşayın.
    Az kaloriye, 15 yıl
    • Kaslarınızı geliştirin.
    • Kolesterolünüzü kontrol altında tutun.
    • Daha az kalori alın.

ömrünüzü birkaç yıl uzatabilen öneriler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömrünüzü 11 Yıl Uzatabilirsiniz

Ömrünüzü 11 Yıl Uzatabilirsiniz

Yapılan bir araştırma, asansör yerine merdivenleri kullanmak, içtiğiniz suyun miktarını artırmak gibi önemsiz görünen ayrıntıların insan sağlığına etkisinin sanılandan çok daha büyük olduğunu ortaya koydu. İngiltere'deki Cambridge Üniversitesi bilimadamlarının, yaşları 45-79 arasında değişen 25 bin kişiyle yaptığı araştırma “uzun yaşam formülünü” basitleştirdi. Araştırmaya göre, sigara içmeyi...
  2. Yeni yıl makyajı  için öneriLer!

Yeni yıl makyajı için öneriLer!

Yeni yıl için güzelliğinizi ortaya çıkaran bir makyajın püf noktaları.. Nemlendirici: Nemlendirici mutlaka olmalı. Fondöten öncesinde cildinizi hazırlar. Cildinize biraz nemlendirici sürdükten sonra fondöteni daha kolay uygularsınız. Fondöten: Yüzünüze açık renk bir fondöten uygulayabilirsiniz. Sünger kullanabilir ya da parmak uçlarınızla uygulayabilirsiniz. Pudra: Pudra her zaman ihtiyaç...
  3. 'ömrümün en mutlu yılını yaşıyorum'

'ömrümün en mutlu yılını yaşıyorum'

CEYDA DÜVENCİ, ELELE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA HAYATININ EN MUTLU YILINI YAŞADIĞINI AÇIKLADI 'Binbir Gecce'nin yıldızı Ceyda Düvenci, şu sıralar hayatının en mutlu, en keyifli günlerini yaşıyor. Onu bu kadar heyecanlandıran şey sadece işadamı Engin Akgün ile hayatını birleştirmesi değil... Ünlü oyuncu, aynı zamanda dizi çekimleri, tiyatro projesi ve oyunculuk yüksek lisansı nedeniyle...
  4. Çiçeklerinizin ömrünü uzatacak öneriler

Çiçeklerinizin ömrünü uzatacak öneriler

Hemen hemen tüm evlerde iç mekan süs bitkileri mutlaka vardır.Kimisi için bu hobi haline gelmiştir kimisi içinde evini güzelleştiren bir aksesuar olarak görmektedir.Yetiştirdiğiniz çiçeklerin daha uzun ömürlü olmaları için sizlere bu işin uzmanından önermiş olduğu tavsiyeleri sunuyorum. Eşiniz, anneniz ya da en sevdiğiniz arkadaşınızın özel bir günde armağan ettiği şık bir çiçek tasarımını...
  5. Nice Yıllara Ömrüm;)

Nice Yıllara Ömrüm;)

Bazı insanlar ezelden beri sizin için sanki hep vardır gözünüzü dünyaya açtığınız andan itibaren , bu dünya yaratıldığından beri o hep sizindir, sizinledir. İşte sen benim için öylesin birtanem...Sanki yüzyıllardır seninle birlikteyim. Bu dünya varolduğundan beri, insanoğlu yaratıldığından itibaren seni tanıyor gibiyim...Sensiz olan heryer bana cehennem senin olduğun yerler ise cennetimdir....

Sayfayı Paylaş