gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Onlar Anne!

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

anne
    Onlar Anneler Anneler özel bu Anneler gününe özel bir kaç resim araştırdım..
    Nekadar da güzel değil mi :)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG] Ne kadar güzel bi kare...

Onlar Anne! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  3. Acılı anne, taziye için gelen binbaşıya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da vereyim

Acılı anne, taziye için gelen binbaşıya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da vereyim

Dün Erzincan'da oğlunu kahpe pusuya kurban veren şehit annesi kendisine taziye için gelen Binbaşı'ya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da vereyim" dedi. Erzincan'da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun İstanbul'daki evinden acı feryatlar yükseldi. Acılı anne, taziye için gelen binbaşıya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da...
  4. Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor...anne...

Onlar, hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor...anne...

Ağladığımı kimseye söyleme anne! Onlar, onlar beni güçlü biliyor. Onlar, beni en zor günümde bile, ayakta biliyor. Ben aslında gülerek geçirdiğim, Her günün akşamı evde ağlarken! Onlar, benim içimin sızladığını, Yüreğimin yandığını bilmiyor! Ağladığımı kimseye söyleme anne! Onlar, beni kral biliyor. Onlar, beni,kızdım mı dünyayı yakacak biliyor. Ben aslında onun gözlerine bakmaya bile...
  5. Onu Ben attım anne . . :)

Onu Ben attım anne . . :)

anne üzgünüm ama o çok beğendiğin kaybolan bitürlü bulamadıgın elbiseni aslında ben attım çünkü üstüne birşey dökmüştüm çıkmıcak lekesi vardı sen onu bulamadıgnı sanıyordun :D ama sonra o beğendiğin pahalı çantayı aldım sen ne kdr kalsın desende hediye dedim umarım telafi olmusdur:) canm annem =)

Sayfayı Paylaş