gebe
  1. rosalinda 35

rosalinda 35 Forum Okuru

onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında rosalinda 35 tarafından paylaşıldı.

kaçamak bakışlar ,yakınlaşmalar,beni tanımaya çalışıyor,arada küsmeleri ve kaprisler de var,şuan uzaktayız bi mesaj falan atmıyor ondan uzakta olduğum için bana tavır yapıyor?ben se onun aklının bi başkasında olduğunu düşünüyorum.benden önce hoşlandığı ve ona sırt çeviren bi kız..

onun beni sevdiğini nasıl anlarım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğinizi nasıl anlarsanız?

sevdiğinizi nasıl anlarsanız?

insan sevdiğini nasıl anlar sizce arkadaşlar bence dokunduğunda heycanlanıyorsa seviyosunuzdur sizce ne peki tüm mm sakinlerini bekliyorummm
  2. o an.............

o an.............

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. O An...

O An...

Karşımdasın işte... Bana bakmasan da oradasın, görüyorum seni. Ah benim sevdasında bencil, yüreğinde sağlam sevdiğim. Kalbime gömdüm sözlerimi, ceset torbası oldu yüreğim. Tıkandığım o an, Elimi nereye koyacağımı şaşırdığım o an işte, Aklımdan o kadar çok şey geçti ki takip edemedim. Ellerim boşlukta, ben darda kaldım. Ellerim buz gibi, ben harda kaldım. Bir senfoni vardı...
  4. erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

bizim okulda bir erkek var 2 yıldır sürekli bana bakarken yakalıyorum uzun uzun hemde ben bakınca kafasınıda çevirmiyor ne yapmaya çalışıyor ?
  5. sevdiğim nasıl anlar

sevdiğim nasıl anlar

sevdiğim kıza sevdiğimi nasıl anlatırım

Sayfayı Paylaş