gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Onur Akın-Asi ve Mavi

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Sesiyle beni büyüleyen harika sanatçı.
    Bugün kederliyim, beterim bugün
    Sesime ses değse çığlık oluyor
    Üşüyor toprak, taşlar üşüyor
    Vuslatı yakın eden yollar üşüyor

Yumma gözlerini, uyuma bugün
    Bütün gölgeler akşam oluyor
    Üşüyor yaprak, dallar usuyor
    Savrulup yirtilan ruzgar üşüyor

Oysa ben senden neler neler isterdim
    Senli sevdalarda doğmak isterdim
    Sabahlar isterdim, asi ve mavi
    Büyüsün isterdim ışığın rengi

Ama gel gör ki kötüyüm bugün
    Sesime ses değse çığlık oluyor
    Üşüyor toprak, taşlar üşüyor
    Vuslatı yakın eden yollar üşüyor

Yumma gözlerini, uyuma bugün
    Bütün gölgeler akşam oluyor
    Üşüyor yaprak, dallar usuyor
    İçimde kış gibi bir mevsim üşüyor

Oysa ben senden neler neler isterdim
    Senli sevdalarda doğmak isterdim
    Sabahlar isterdim, asi ve mavi
    Büyüsün isterdim ışığın rengi

Onur Akın-Asi ve Mavi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asi ve Mavi

Asi ve Mavi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Onur Akın - Asi ve Mavi (akor)

Onur Akın - Asi ve Mavi (akor)

asi ve mavi notaları asi ve mavi akor nota onur akın tab tab G F Em Savrulup yırtılan rüzgar üşüyor G F Em (içimde kış gibi bir mevsim üşüyor) Dm(Am) Am(Dm) Oysa ben senden neler neler isterdim C( G) (G-F-Em) Am senli sevdalarda doğmak isterdim Dm(Am) Am(Dm) Sabahlar isterdim asi ve mavi C( G) (G-F-Em) Am Büyüsün isterdim ışığın rengi Am Dm Ama gel görki kötüyüm bugün
  3. Onur Akın-Memleket isterim

Onur Akın-Memleket isterim

memleketim şarkısının notaları memleket isterim notaları memleket isterim akor nota memleketim şarkısı İnsanın memleketi için söylenebilecek harika sözler Memleket isterim, Gokmavi, dal yesil, tarla sari olsun, Kuslarin, ciceklerin diyari olsun. Memleket isterim, Ne baska dert, ne gonulde hasret olsun, Kardes kavgasina bir nihayet olsun. Memleket isterim, Ne zengin fakir, ne sen ben...
  4. Onur Akin - Beni bekledinse

Onur Akin - Beni bekledinse

Media playerim acik ras gele bana sarkilar türküler caliyordu birden takildim Onur Akinin seslendirdigi bu ezgiye...Facebookda sayfamda paylasmak icin youtube actim video yorumunda bu güzel ezginin birde hikayesi varmis diye ögrendim....Iste o hikaye... geçmiş zamanlarda delikanlı sevdiğiyle evlenir.evlenmelerinin ardından 3-5 gün geçmeden.delikanlının üzerine bir suç yıkarlar ve 20 sene...

Sayfayı Paylaş