gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öp Beni...::)))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak - "Beni bir öper misin"..
    Kız:
    - "Deli misin evin önünde annemler görür" der..
    Erkek:
    "Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum...
    Kız:
    - "Ben de seni ama olmaz..."
    Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi belirir.
    Küçük kız:
    - "Babam diyor ki öpecekse öpsün, gerekirse ben öpecekmişim, o da
    olmazsa kendisi gelecekmiş ama o hayvan oğlu hayvana söyle elini
    Diyafon düğmesinden çeksin dedi''

2. LaDYDuRu

LaDYDuRu Forum Okuru

Ce: Öp Beni...::)))
    hoşmuş....

3. soCDer

soCDer Forum Okuru

Ce: Öp Beni...::)))

güzelmiş teşekkürler.

Öp Beni...::))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Kulağımdan Öp Beni

Sinan Özen - Kulağımdan Öp Beni

Bende insanım istiyor canım Yeter be güzelim bekletme Kaynıyor kanım istiyor canım Gönülsün inkar etme Yaptığın şu halime bak yakışmıyor inadı bırak Dilimi damağımı kuruttun Gel ıslak ıslak, ıslak ıslak [Nakarat] x 2 Tut kulağımdan öp beni Gıdıkla beni Hoşnut kalayım Hadi bana gel bi güzellik yapta yaşamaktan zevk alayım
  2. Ateşim Var Öp "Beni.." Yani Sen Gibi

Ateşim Var Öp "Beni.." Yani Sen Gibi

Çırılçıplak soyunduğum harflerin/üst üste getirdiği/bir ayrılıktayım ve farkındayım/üşüyor sözlerim sensiz/sar bikere cümlemi Ateşim var öp beni...Yani sen gibi Yani sen… Sevişen acıların uygunsuz yakalanışı kalbime Sar… Yaram berem kan ağlar… Yani sen… İklimlerden sonbahar Avluda saklambaç mevsimini geçtim yar Onyedinci sayfanın içine katlanmış bir aşka Sarı yapraklarımı döküyorsam...
  3. Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Deyiminin Anlamı

Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Deyiminin Anlamı

Bayram Değil Seyran Değil Eniştem Beni Niye Öptü Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yazarsanız çok iyi olur :)

Sayfayı Paylaş