gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Örgü paspas modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

paspas modelleri paspas modelleri örgü örgü örnekleri Melekler evlerimizdeki ipleri değerdendirelim bakın negüzel evimize paspas yapabilirz:)

Örgüden yapılmış harika paspaslara örgü işlerinin tamamının resimlerine ÖRGÜ GALERİMİZ linki ile ulaşabilir ve tüm modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Bölümü henüz yeni açtık çok fazla model yok ama yinede zaman içerisinde belkide siz bu konuyu incelerken bizler çok sayıda model atmış olabiliriz.

SAKALLI İPTEN PASPAS

SAKALLI İPTEN UĞUR BÖCEKLİ ÖRGÜ PASPASI

Şimdi de sizlere örgüden yapılmış harika paspaslara güzel örnekleri içeren resimleri veriyorum arkadaşlarım.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mart 2016
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl örülüyor açıkla Yüsra Burdan hiç anlaşılmıyor
    Şaka şaka paylaşımına teşekkür tatlım benim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sakallı ipten paspas modellerine yeni resimler ve içerikler ekledim inceleyebilirsiniz arkadaşlarım.

Örgü paspas modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Paspaslar

Örgü Paspaslar

örgü paspas çeşitleri örgü paspaslar el örgüsü paspas çok çeşit örğü
  2. örgü kelebek paspas modeli

örgü kelebek paspas modeli

kelebek paspas modeli kelebek paspas yapılışı örgü modelleri
  3. Kapı paspas modelleri

Kapı paspas modelleri

Paspas modelleri Hayvan desenli kapı paspasları Bir insanın süslü olduğu herşeyinden anlaşılabilir.; giyiminden, evinden, takılarından.... Hatta evinin dışından bile anlaşılabilir. Mesela benim komşularımın çoğu çok süslü. Herkesin kapısında kapı süsleri, incik boncuklar, kurdelalar var. Paspasları da birbirinden güzel. Sizinde ruhunuzda kokoşluk varsa, kapınızın önüne yansıtmak için bu...
  4. Banyo paspas modelleri

Banyo paspas modelleri

Banyo paspas takımı Kalpli banyo halısı Banyo dekorasyonunuza uygun renk ve desende banyo paspası ile hoş bir banyo yatayabilirsiniz meleklerim. Beyaz kırmızı bir banyo dekore ettiyseniz bu kırmızı kalp halı banyo paspas modeli banyonuza romantik bir hava katacaktır.

Sayfayı Paylaş