gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Örgü Yün Çorap

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yün örgü çeşitleri [​IMG]

Örgü Yün Çorap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden yapılmış, mavi sarı kırmızı ve süper güzel şekermi şeker çorap modellerini sizlere sunmak istiyorum kızlar.
  2. Yün çoraplar çok şekerler

Yün çoraplar çok şekerler

Ayağınız sıcacık olacak ve çokta şirin görünecek işte yün çoraplar ister çeyizinize ister günlük kullanım için çok uygun meleklerim :):)
  3. Yün örgüden ayakkabılar

Yün örgüden ayakkabılar

örgüden ayakkabı Farklı maddelerden yapılan birçok ayakkabı görüyoruz ve kullanıyoruz şimdide yün ayakkabılara gözatmaya ne dersiniz meleklerim hepsi şık ve şirin :)
  4. Örgü uzun  patik çoraplar

Örgü uzun patik çoraplar

uzun patik modelleri uzun patik yapılışı Kış geldi melişler ve kar yağışı bile başladı ayaklarımızı sıkı tutmamız gerekir unutmayın ayaklar çok hassastır ve en ufak birşeyden bile etkilenir .O sebebten dolayı sizlere şirin mi şirin güzel mi güzel uzun çoraplar öneriyorum.. offf diyorum .. Bunlarda süslü ciciş patikler..
  5. Çok Şirin Örgü Çoraplar

Çok Şirin Örgü Çoraplar

örgü çoraplar örgü çorap modelleri Çorap her mevsim bir ihtiyaç melekler :) Ama şimdi sizlerle paylaşacağımız çorap modelleri tek kelimeyle birer şaheser. Kimin aklına gelmiş bilinmez ama çoraplara birer hayvancık eklemişler ve son derece şirin çoraplar meydana gelmiş. Öyle güzeller ki insan kıyıp nasıl giyer bilemiyorum. Tabi bunları ayakkabıyla giymek pek mümkün olmasa gerek ama evde...

Sayfayı Paylaş