gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Yürekten Olsun

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Sen bir dediğin amma binlerce olsun Dikenlerin bile güzel, bana gül olsun x 2

Bize aslan gibi sevmek yaraşır
    Muradımız aşktır yavrum yürekten olsun
    Maksadımız aşktır yavrum
    Gönülden olsun, yürekten olsun

Yalandan, dolandan bıktık sahiden olsun
    Seviyorum seni derken nutkun tutulsun

Muradımız aşktır yavrum gönülden olsun
    Maksadımız aşktır yavrum yürekten olsun
    Canımdan olsun, yürekten olsun

Sakla beni sende en gizli yerde
    Yanıma gelisin sanki ibadet olsun
    Beni sakla sende en gizli yerde
    Beraber olmamız sanki ibadet olsun

Uçalım aşk ile en yükseklere
    Her şey, her an bugün yarın senle ben olsun
    x 2
    Bizimle dolsun

Yalandan, dolandan bıktık sahiden olsun
    Seviyorum seni derken nutkun tutulsun

Muradımız aşktır yavrum gönülden olsun
    Maksadımız aşktır yavrum yürekten olsun
    Gerçekten olsun, yürekten olsun

Orhan Gencebay - Yürekten Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Yağmur Olsan

Orhan Gencebay - Yağmur Olsan

Yağmur olsan bir damlacık yağamazsın ki Aşka benim gönlüm gibi bakamazsın ki Sen sevmekten sevilmekten ne anlarsın ki Gönlüm seni sevip nasıl kahrolmasın ki Ben mi yarattım aşkı sevdayı çileyi derdi Bir yar istedim yüce tanrımdan Bak seni verdi, bak neler verdi Verdi, verdi, verdi dert verdi Dinlediğim her şarkı bir aşk hikayesi Anladım ki, bu dünya bir dert meyhanesi Gelen içer, giden içer...
  2. Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Gülde suçsuz bu sessizlik Aşkta beladır sensizlik Seni görmemekte seni Sevmemekte talihsizlik Ne oldu gülüm ne oldu yavrum Gözlerin yaşla dolmuş ne oldu ömrüm Al sana kucak kucak Mutluluklar sıcak sıcak Ağlama gülü ver yavrum Kalpten kalbe bir yol vaki Senden gelir sana gider Şu alemde seni benden daha fazla Seven göster seven göster Bana ne diyemem bana ne diyemem Senden gelen dertlere...
  3. Orhan Gencebay - Ne Olacaksa Olsun

Orhan Gencebay - Ne Olacaksa Olsun

Bilmemki bilememki sonumuz ne olacak Belki de bir mucize bizede rastlayacak Her derdin bir çaresi var elbet biliyorum Bir gün bulurum diye sabırla bekliyorum Ne olacaksa olsun bizim halimiz Biz böyle kadere layık değiliz Her gün türlü çileyle acıyla yaşıyorum Bunca yıldır nasılda yaşadım şaşıyorum Atarım desem atamam bende can taşıyorum her gün buna kanaat yeniden başlıyorum Ne olacaksa...
  4. Orhan Gencebay - İki Elin Kanda Olsa

Orhan Gencebay - İki Elin Kanda Olsa

orhan gencebay iki elin kanda olsada gel orhan gencebay iki elin kanda olsa da gel gece bay olsa sevenlerin dualarıyla Kimseleri görmedi, kördü deseler Aklını seninle bozdu deseler Hep seninle yaşadı öldü deseler İnanma sevdiğim inan az olur İki elin kanda olsa da gel Ecel bize pusu kursa da gel Korkma Tanrım sevenleri korur Sevenlerin dualarıyla gel Tarif etmek imkansız sen de olanı Bir...
  5. Orhan Gencebay - Berhudar Ol (2010)

Orhan Gencebay - Berhudar Ol (2010)

Orhan Gencebay hayranlarına müjde!Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına "Berhudar ol" albümüyle birlikte merhaba dedi.Albüm içindeki parçalar ise şöyle Orhan Gencebay - Berhudar Ol Orhan Gencebay - Emaneti Alda Götür Orhan Gencebay - Hergün Başka Başka Orhan Gencebay - Sevmeyi Bilmiyorlar

Sayfayı Paylaş