Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Hayat,bazen neden bu kadar acimasiz oluyor?

hayat hep acımasız ve ben bu yaşımda bunu bilmek istemezdim,herşey boşa bir çaba.kocaman bi boşluk var içimde,anlatsam anlarlar mı bilmiyorum da...

okula giden okula işe giden işe evde olan evde bi şekilde uğraşıyo,herşey monoton ki zaten olması gereken de bu belki.((Allah sağlık versin de gerçi,onun çabası ayrı bi dert sıkıntı olsa gerek))

hiç kimse 4*4lük yaşamıyor ki,hayır herkes farkında hayatın nekadar acımasız olduğunun aslında ama neden sevgi saygı yok insanlarda bilmem.hala birbirimiz kuyusunu kazalım biz çekilmez olan hayatı daha da çekilmez yapalım.

hayat hep acımasız ve ben bu yaşımda bunu bilmek istemezdim,herşey boşa bir çaba.kocaman bi boşluk var içimde,anlatsam anlarlar mı bilmiyorum da...

okula giden okula işe giden işe evde olan evde bi şekilde uğraşıyo,herşey monoton ki zaten olması gereken de bu belki.((Allah sağlık versin de gerçi,onun çabası ayrı bi dert sıkıntı olsa gerek))

hiç kimse 4*4lük yaşamıyor ki,hayır herkes farkında hayatın nekadar acımasız olduğunun aslında ama neden sevgi saygı yok insanlarda bilmem.hala birbirimiz kuyusunu kazalım biz çekilmez olan hayatı daha da çekilmez yapalım.

hayat neden acımasız olsun bence hayatı yargılamayalım arkadaşlar çünkü hayatımızı biz yönlendirioruz yapabileceğimiz ufak değişikliklerle canlandırabilir yada hüzünlendirebiliriz şu açıdan bakalım bide hayatın acımasızlığına bazı oyunlar bazı üzüntüler yaşarız bunu yanlış yaşar oynarsak kötü sonuçlar çıkar ortaya hem nekadar kötü olursa olsun kendimizden önemli hiç bi,şi yok greçekten ben yaşadığım kadarıyla yazıyorum benim için son 9 senedir kızlarımdan daha önemli hiç bişi yok tu fakat şunu anladımki bana asla yar olmayacaklar şu anda kızlarımla beraber eşim ve kendim de çok önemli benim için hayatın getirdiklerini kendiem göre yönlendirmeği örendim artık mutlu olmayı biliyor ve olabildiğim kadarını buyutup dahada fazal oluyorum :D:D:d herkesin mutlu olması dileğiyle hayat acımasız değil canlarım insanlar acımasısz insanlar merhametsiz ve insanlar ölesiye bencil vefasız................................................:D

Hayatin en onemli parcasi insanlar degil mi zaten,bazilari cok acimasiz,cok bencil,cok cikarci,cok kinci....iste bunlarin sayesinde hayatta acimasiz oluyor.Ogrendim ki,sevgi insanin icinde yeserebiliyorsa mutluluk oluyor.Icimizdeki sevgiyi sondurenlere ne desem bos...

Hayatin en onemli parcasi insanlar degil mi zaten,bazilari cok acimasiz,cok bencil,cok cikarci,cok kinci....iste bunlarin sayesinde hayatta acimasiz oluyor.Ogrendim ki,sevgi insanin icinde yeserebiliyorsa mutluluk oluyor.Icimizdeki sevgiyi sondurenlere ne desem bos...

kesinlikle katılıyorum!!!!
insanlara nekadar iyi niyetli yaklaşırsak yaklaşalım (kendi adıma) bir okadar kötü yaklaşıyorlar bize.insanlar için 'nekadar iyi bir insan' diyoruz bi bakıyoruz arkamızdan kuyular kazıyor.

hele bir de yüz verince astar istemiyorlar mı???

bende öğrendim ki,kimse benden değerli değil,kimse için (annem annanem dışında :)) kılını bile kıpırdatmıcaksın.insanlara bir iyilik yap onlar sana 5iyilik yapsın,yok öle bişey kardeşim.

hayat boş,kocaman bir yalan,insanlar nankör,çıkarcı!!!!

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy delüler bura ben yokken almış başını yürümüş lilililiililili:D:D:D delüler hayat kısa çaldıklarını iyi yaşa derim ben size başka bişi demiyorum anammmmmmmm yusra seni napim gı bende imaj yaptım haberiniz yok lilililli bilmionuz siz delü kaılar :D:D:D hahahahah

Geri