gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Orkut Nedir?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

orkut, nedir, nasıl kullanılır, nerelerde yaygın, özellikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Orkut, sanal ortamda insanları, sosyal toplulukları bir araya getiren sosyal bir ağdır. Tıpkı hi5 ya da yonja gibi. Bu ağları biliyorsunuzdur elbet. Sistemin nasıl işlediğini de. Kişisel bilgilerinizi girip, resimlerinizi, sevdiğiniz videoları yükleyip arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Aynı zaman ilgi duyduğunuz profilleri ya da kişileri arma yaparak da bulabiliyorsunuz.

Orkut ‘a Nasıl Kayıt Olabilirim?

Orkuta kayıt olabilmeniz için google hesabınızın yani Gmail hesabınızın olması gerekir. Bundan sonrası ise zaten sistem sırasıyla sizi yönlendiricektir.
    Kayıt olmak için: GOOGLE ORKUT

Orkut Hangi Ülkelerde Kullanılıyor?

Orkut ‘un istatistiklerine baktığımızda ülkemizde bu ağın pek de yaygın olduğu söylenemez. İstatistiklere baktığımızda Orkut ‘un Brezilya ‘da yaygın olgunu ve 18–25 yaş arası kullanıcıların çoğunlukta olduğunu görüyoruz.

Orkut Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. Orkut nedir, ne demektir bilgi verir misiniz

Orkut nedir, ne demektir bilgi verir misiniz

Başlıkta da yazdığım üzere orkut nedir, ne demektir neyi anlatıyor bu konuyla alakalı bana bilgi verecek meleğe bu Ramazan ayında minnettar kalacağım. Şimdidine hayırlı ramazanlar melişler.

Sayfayı Paylaş