gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Oruçlu İken Lazer Epilasyon Yaptırılır mı?

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oruç hakkında sorular oruçta lazer epilasyon yapılırmı niyetli iken lazer epilasyon yaptırmak

Biz bayanların istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih ettiğimiz kalıcı yöntemlerin başında gelen lazer epilasyonu düzenli bir şekilde uygulatan bayanların oruç ayın da niyetli iken yaptırmanın caiz olup olmadığı merak konusu...

Birçok kişinin merak ettiği oruçlu iken lazer epilasyon yaptırılırmı sorusunun yanıtını sizler için paylaşıyoruz.

Oruçlu kişinin lazer epilasyon yaptırması orucunun bozulmasına neden olmaz.Özellikle bayanların bayanlara karşı mahremiyetleri şöyledir.Bir kadının kadına karşı örtmesi gereken yerler göbekle diz kapağı arasında kalan kısmıdır.Bunun dışında kalan yerlere hem cinsinin bakması mümkün ve caizdir. Fakat gayrimüslim kadınlar bundan istisna edilmiş. Onların mümin kadınları bu derece tesettürsüz görmesi sakıncalı sayılmıştır.Şunu bilmeniz gereklidirki bayanlar bu durumda bir kadının bir güzellik salonuna gidip mahrem yerlerini açması caiz değildir

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Buda yeni moda tartisma konusu :hhh:

Oruçlu İken Lazer Epilasyon Yaptırılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçluyken yıkanmak orucu bozar mı, tam boy apdesti almaktan bahsetmiyorum meleklerim sadece yıkanmaktan bahsediyorum. Konu hakkında bilgi lütfen.
  2. Oruçlu İken Parfüm Sıkmak Orucu Bozar mı?

Oruçlu İken Parfüm Sıkmak Orucu Bozar mı?

orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler orucu bozan ve bozmayan şeyler Ramazan ayı geldiğinde birçok kişinin kafasında merak ve vesvese uyandıran birtakım sorular vardır. Bu sorulardan biride oruçlu iken parfüm sırmaknın orucu bozup bozmayacağı yolundadır. Peki parfüm sürmek ve sıkmak orucu bozarmı? Ben mesela şahsen namaz kıldığım için genelde alkolsüz deoları tercih ediyorum. Sonuçta...
  3. Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Yaptırılır mı?

Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Yaptırılır mı?

yazın lazer epilasyon, lazer epilasyon, yazın epilasyon yaptırılır mı Sevgili melekler, kış boyunca kalın kıyafetlerin altında kalan cildimiz yazın incecik kıyafetlerin altından gün yüzüne çıkıveriyor. Özellikle deniz mevsiminin yaşandığı şu günlerde istenmeyen tüyler başa bela. En kolayı diyerek başvurulan lazer epilasyon acana bu mevsimde yaptırılır mı? Bu ve bunun gibi soruların...
  4. Gebelikte Epilasyon Yaptırılır mı?

Gebelikte Epilasyon Yaptırılır mı?

hamilelikte epilasyon, gebelikte epilasyon, hamileyken epilasyon yaptırılır mı Sevgili melekler, günümüzde kadınların istenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok başvurduğu yöntemlerin başında epilasyon gelir. Bu kalıcı yöntemin gebelik sırasında kullanımı hakkında anne adaylarının kafalarında soru işaretler bulunmaktadır. Kullanımı her geçen gün artan epilasyon acaba gebelik sürecinde...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş