gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

özel hastanemi yoksa devletmi

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

özel hastaneler Hastane randevu
    Arkadaşlar hastane seçimleriniz hangi yönde
    devlet hastaneleri önyargılarımı kıramadım ve özel hastanede doğum yaptım
    sizler hangilerini tercih ediyorsunuz?

özel hastanemi yoksa devletmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel hastanelerde 'müşteri' cambazlığı

Özel hastanelerde 'müşteri' cambazlığı

Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) ile 'fark ücreti' ödeme konusunda anlaşmazlığa düşen özel hastaneler, hasta kaybetmemek için birbirinden ilginç yöntemler uyguluyor. 'SSK ile anlaşmamız yok; ama sağlık karneni getir 30 YTL indirim yapalım' Vatandaştan alacakları fark ücretinin yüzde 30'la sınırlandırılmasından sonra 'masrafları karşılayamıyoruz' iddiasıyla sistemden çıkan Acıbadem...
  2. Özel hastanelerde 10 YTL muayene

Özel hastanelerde 10 YTL muayene

Yeni yürürlüğe giren Sosyal Güvenlik Reformu ile birlikte hastalardan alınan katkılım payı düşürüldü. Buna göre vatandaşlar devlet hastanelerinde 3, özel hastanelere ise 10 YTL'ye muayene olabilecek. Sosyal Güvenlik Reformu 1 Ekim'de yürürlüğe girdi. Yeni yasayla birlikte günlük hayatımızda pek çok şey değişti ve değişmeye devam edecek. Bu değişikliklerden birisi de hastalardan alınan...
  3. Özel hastaneler hasta kaybına uğruyor

Özel hastaneler hasta kaybına uğruyor

SGK'nın özel hastanelerden aldığı 10 TL'lik muayene katılım payı hasta sayısını ve ciroları azalttı. Sosyal Güvenlik Kurumu'nun özel hastanelerden aldığı 10 TL'lik 'muayene katılım payı', hasta sayısını ve ciroları azalttı. Özelden kaçan hastalar katılım payının 3 TL olduğu devlet hastanelerini tercih ediyor. Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde muayene olan...
  4. Özel Hastanelere Sıkı Denetim!

Özel Hastanelere Sıkı Denetim!

Özel hastaneler, hastanelere denetim, denetim şartları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Özel hastanelere bir takım denetimler geliyor melekler. Denetim safhaları yazımızda yer alıyor. Gereksiz tahlil yapan özel hastanenin karnesine bakılıp nedeni sorulacak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yeni uygulamasıyla hastanelerin karnesini Medula sistemi üzerinden yayınlayacak....
  5. özel hastanede doğum

özel hastanede doğum

arkadaşlar ist.avrupa yakasında gittiğiniz,memnun kaldığınız hastane ve doktorları yazar mısınız?hangi hastanede ssk lıya doğum kaç para acaba öğrenmek istiyorum.özelde doğum yapan varsa yazsın lütfeeeen acil!!!

Sayfayı Paylaş