gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Özgün Bira Evi

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

özgün bira evi bira evleri mekanları özgün meyhane 0212 252 00 68
    Yer : Beyoğlu

Adres : Sahne Sokak No:19, Balık Pazarı Beyoğlu İstanbul

Ücret : TL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : YOK

Özgün, Beyoğlunun ünlü Balık Pazarında, gerçekten adı gibi özgün bir meyhane. Modern bir meyhane havasındaki Özgünde, Rum müzikleri eşliğinde demlenmek mümkün. Makul fiyatlarla meyhane keyfi yaşamak isteyenler için özel bir rengi var Özgünün. Günün stresini atmak, dostlarınızla buluşmak ve uzun sohbetler için ideal bir mekan Özgün. Kalabalıktan, kargaşadan uzak, keyifli saatler geçirmek için Özgün sizi çağırıyor.

Saatler: hafta içi 12:00-01:00, hafta sonu 12:00-02:00

Özgün Bira Evi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bira

Bira

Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder.Rüyada bira içtiğini görmek,...
  2. bira kutusundan ev olurmu demeyin pekala oluyormuş...

bira kutusundan ev olurmu demeyin pekala oluyormuş...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  4. Özgü Namal Leyla'nın Evinde

Özgü Namal Leyla'nın Evinde

leylaın evi dizisi oyuncuları fragmanı yayın tarihi kanalı hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler özgü namal yeni bir diziyle ekranlara dönüyor leylanın evi adlı roman diziye uyurlanacak ve ekranlarda olacak bu sezon işte haberimiz Dizinin başrolü için Özgü Namal'la anlaşıldı Sina Koloğlu bugünkü yazısında Leyla'nın Evi'ni yazdı: Nedim Saban, Leyla'nın Evi oyununu...
  5. Şarkıcı Özgün Dünya Evine Girdi

Şarkıcı Özgün Dünya Evine Girdi

şarkıcı özgün özgün haberleri Sevgili melekler, şarkılarıyla pek çok hayran kazanan şarkıcı Özgün geçtiğimiz pazar günü kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile evlendi. Çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutlukluklar diliyor, Özgün haberleri, haberin detaylarına geçiyoruz...:) Çift, geçtiğimiz pazar günü Kemer Country’de, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle...

Sayfayı Paylaş