gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

özledim rasulü ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

özledim resulu ilahisi muhammedi çok özledim ilahisi yalın ayak düştüm çöl yollarına nur cemali benzer güneşe aya yalınayak düştüm çöl yollarına elimi uzttım gül dallarına
    yarabbim merhamet et sen kullarına
    özledim rasulü gönül yanıyor
    nur cemali benzer güneşe aya
    gidip varamadım yeşil ravzaya
    doyulur mu muhammed mustafaya
    ona aşık olan yanar kül olur
    deryasına dalan erir kaybolur
    muhammede giden mevlayı bulur
    şefaat istiyor günahkar ümmet
    nerede canların canı can ahmet
    alahın habibi nebi muhammed

özledim rasulü ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özledim Seni ilahisi

özledim Seni ilahisi

özledim seni ilahi özledim seni ilahisi koruyan o yağmur bulutu ilahisi koruyan o yağmur bulutu ilahisini dinle seni koruyan o yağmur bulutu özledim seni nerdesin kabenin yanındaki o çocuk özledim seni nerdesin nerdesin ay yüzlüm nerdesin nur yüzlüm nerdesin gül yüzlüm nerdesin sultanım gözler hep yollarda ismin dudaklarda ümmetin çok zorda nerdesin sultanım ağlıyor hala üzerimde vaaz...
  2. özledim ilahisi

özledim ilahisi

özledim ilahisi özlemin sardı beni yandı her yanım benim . (2kez) bahar gelsin içime gül açınsın bir kez gül. (2kez) senin tebessimünü yakalamak ne devlet sen gülünce kuşkusuz açılır rengarenk gül.....
  3. özledim resul u ilahisi

özledim resul u ilahisi

özledim ilahisi yalın ayak düştüm çöl yollarına ilahisi yalın ayak düştüm çöl yollarına yalınayak sözleri yalınayak düştüm çöl yollarına elimi uzttım gül dallarına yarabbim merhamet et sen kullarına özledim rasulü gönül yanıyor nur cemali benzer güneşe aya gidip varamadım yeşil ravzaya doyulur mu muhammed mustafaya özledim rasulü gönül yanıyor ona aşık olan yanar kül olur deryasına dalan...
  4. Özledim...

Özledim...

özlem çeken özledim Bu paylasim Özlem ceken melişlerim icin olsun :) bende dahil :hey: Buyrun...
  5. özledim:((

özledim:((

şimdi anlıyorum senin özleminin neden olduğunu seninle baş başa konuşmalarımızı ve varlığını özlüyorum yokluğunu yaşadığım zamanlarda tek başınayken çok daha iyi anlıyorum yanlızlığın içindeyken seni neden özlediğimi yanlız başına dolaşırken bu boş şehirde anlıyorum neden seni neden sevdiğimi en çok neyini özledim biliyormusun sevdiğim senin o masum yüzünü yanıma geldiğinde misler gibi...

Sayfayı Paylaş