gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Öztopraklar Otel - Mardin

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Oda ve Yatak Sayısı : 45 Oda, 108 Yatak, 39 Standart Oda, 6 Single Oda, 24 Double Oda, 6 Suit,

Odalarda : Telefon, Duş ve Tuvalet, Yangın Alarmı, Minibar, Uyandırma Servisi, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, Uydu TV, Bölünmüş Havalandırma, Yiyecek ve İçecekler : 2 Restoran Kapalı Alan Kapasitesi:100, Açıkhava Kapasitesi: 250, Havuz Bar, Restoran Bar, Türk Mutfağı, Uluslararası, Kuzine Herşey Dahil Servisler : (BB)Yatak ve Kahvaltı, (HB)Sabah ve Akşam Yemeği, (FB)Sabah-Öğle-Akşam Yemeği Dahil, Toplantılar : 1 Toplantı Salonu Toplam Kapasite:50, Ses Sistemi, Masa Mikrofonu, Aydınlatma Sistemi, Dvd Player, Vcd Player, Sahne, Gösteri Ekranı, TV, Faks, Havalandırma, Ek Servis ve Hizmetler : Uyandırma Servisi, Internet, Hayvan Kabul Ediliyor, Çamaşır Yıkama Servisi, Resepsiyonda Kasa Hizmeti, Jeneratör, Park Alanı 20 Arabalık, Boş Vakitler ve Spor : 1 Açık Yüzme Havuzu ( Çocuklar İçin Ayrı Bölümü Var. ), Türk Banyosu, Sauna, Masaj, Bahçe, Bulunduğu Bölge : Şehir Merkezine Çok Yakın, Ulaşım : Mardin17 km, Mardin Havaalanı 5 km,

Öztopraklar Otel - Mardin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel

Otel

Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek, yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek, beklemediginiz bir olay yüzünden huzurunuzun bozulacagina ve rahatinizin kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  2. Ak Otel

Ak Otel

Ak Otel Resimleri ..." "Ak Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Otelimizde 1 adet aile odası, 42 adet standart oda olmak üzere toplam 43 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda tv, telefon, saç kurutma makinesi ve duşakabin bulunmaktadır. Otel Özellikleri: Geniş ve rahat oturma gruplarıyla lobimiz (kayak psiti manzaralı) misafirlerimizin hizmetindedir. Beş çayı, kek ve...
  3. Bora öztoprak-Başıma Belamısın kader

Bora öztoprak-Başıma Belamısın kader

Eski ama güzel bir şarkı bence.:) Soldu yaban elde, başım dertte Kaldım neden bilmem bir tuhaf yerde Aaah ben deli gibi dualara esir oldum Aaah duyulmadı sesim bir yarım yetim kaldı Aşk ile sefil oldum Başıma bela mısın kader Güneşe aya sözüm geçer Tutarsa beter ahım tutar Gönül yine yollara düşer Ölümüne sabredip kaderde varsa Elbet gün geçer x2 Yazdım bir kez daha ismini güne Aşkım...
  4. Hakan Peker ve nişanlısı Arzu Öztoprak

Hakan Peker ve nişanlısı Arzu Öztoprak

hakan peker nişanlısı arzu öztoprak bodrum tatili resimleri görüntüleri haberleri burada arkadaşlar. Uzun bir sessizlikten sonra, Nez'le birlikte Karamela şarkısı ile gündeme gelen Hakan Peker yeni albümünden sonra nişanlısı Arzu Öztoprak'la görüntülenerek gündemimize konuk oldu Melek'lerim. Başarılı şarkıcıya ve nişanlısına bir ömrü boyu mutluluklar diliyor ve darısı nikah masasında...
  5. kaplıca otel

kaplıca otel

canlarım kaplıca otelleri arıyorum.hijyeni en iyi olanını bileniniz varmı?otellerin fitatları hakkındada bilgilendirirseniz seviniri:)

Sayfayı Paylaş