gebe
  1. benMelek

benMelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

özür ve teşekkür ;)

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında benMelek tarafından paylaşıldı.

gelir gelmez taktığım(!) "tarihlerin yazılışı" konusu ile ilgili ısrarımla canlarını sıktıysam yönetimden affımı rica ediyorum:d040: (sandığınız kadar anlayışsız biri değilim :fear: ,kendimi burada rahat hissettiğim için söyledim fikrimi...)

BilgeGökçen'e ve M.C 'e teşekkürler ediyorum:thanks::ar4fd:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: özür ve teşekkür ;)
    ben melek sen hatanı anladıysan ve özrünü dilediysen tabiki ama ufak tefek şeylerden sorun yaratmayın bence sitenin ve formun tadını çıkarın tabiki burda rahat olacaksınız düşüncelerinizi söyleyeceksiniz ki bu sizin en büyük hakkınız ama konuları uzatım polemik yapmadan tamam bu güzel davranışınızdan dolayı sizi kutluyorum teşekkür ediyorum

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

önemli değil canım hatanı anlaman güzel oldu erdemlik gösterdin canım

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet en güzel hatayı kabul edip özür dilemek sen doğru olanı yaptın tebrik ederim seni.

özür ve teşekkür ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer...
  2. Teşekkür

Teşekkür

Rüyasında birisine teşekkür eden ruhunu okşayacak bir durumla karşılaşır.
  3. Zihinsel Özür ve Sınıflandırılması

Zihinsel Özür ve Sınıflandırılması

iq sınıflaması Zihinsel Özür ve sınıflandırılması ZİHİNSEL ÖZÜR ( MENTAL RETARDASYON) Zeka, zihinsel birçok yeteneğin uyumlu çalışması sonucu ortaya çıkan bir yetenekler bileşimidir. Bu yetenekler algılama, bellek, düşünme, öğrenme, mantık yürütme gibi yeteneklerdir ve bunların birbiriyle uyumlu ve ilişkili çalışması sonucu zihinsel fonksiyonlar yürütülmektedir. Zihinsel özür, kişinin...
  4. Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

Melekler mekanının güzel Melek leri.Güzel konular açıp bizleri bilgilendiren arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi şekillerle sunalım :) buyrun size örnekler :)
  5. teşekkür

teşekkür

çoook teşekkürler gerçekten aradığımı sitede buldum çççookk sağolun yaa çok sevindim bir an önce hikayemi yaz malıyım bay:)

Sayfayı Paylaş