gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pantolon paçaları çizme içine!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Pantolon paçalarının çizme içine sokulması, sokakta yıllardır esen bir moda rüzgarı. Ancak bu kez gerçekten moda olacak!

Ünlülerin kışın ayağından düşmeyen uzun çizmeler, pantolonların içine sığmayınca, pantolon paçaları çizmelerin içine giriverdi. Her moda, tasarımcıların zevkleriyle şekillnemiyo, şüphesiz. O ürünü kullanlar, işlev ve zevk bütünlüğü içinde, sokak modası yaratıyor. Sokak modası hemen olmasa da bir süre sonra modacıların yarattığı kıyafetlere de yansıyor. Kış bitiyor diye üzülmeyin! Yazlık çizmelerinizi yine beyaz pantolonlarınızın üstüne çıkarmak moda![FONT=verdana,geneva]
    [/FONT]​

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pantolon paçaları çizme içine!
    tesekkürler adminim ben cok seviyorum böyle valla güzel oluyo

Pantolon paçaları çizme içine! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

bebek örgü pantolon modelleri bebek pantolon modelleri örgü Bir yakınınızın yada sizin bir kız bebeğiniz varsa eminim bu modeller çok hoşunuza gidecektir.Tıpkı bebekler kadar şirin ve onları kış aylarında soğuktan koruyacak çok tatlı kız bebekler için örgü pantolon modellerini sizlerin beğenisine sunuyorum.
  2. 2012 Yazlık Pantolon Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

2012 Yazlık Pantolon Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

Yazlık Bayan Pantolonlar Yazlık Bayan Pantolon Modeli En kurtarıcı giyim parçası olarak sevdiğimiz pantolonlar, yazın da üstümüzde melekler :) Özellikle bu yazın modası rahat ve şık palazzo pantolonlar ister spor ister klasik her şekilde kullanılabiliyor. Pantolondan vazgeçemeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Yazlık Bayan Pantolonlar ile bu yazın trendi keten, kanvas, pamuklu...
  3. Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

örgü pantolon modelleri, bebekler için örgü pantolon modelleri, örgü pantolon modelleri 2014 Kış ayların da bebeğinizi sıcacık tutacak örgü pantolon modelleri kız ve erkek bebekler için 2014 yılı bebek örgü modasında yine yerini alarak hamarat hanımların ellerinde buluşuyor. Farklı renk ve modellerden oluşan bebek örgü pantolon modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için resim galerimiz...
  4. Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kış ayların da her yaştan kadın, erkek ve çocukların gereksinimi olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü pantolon modellerini paylaşıyorum. Kız bebekler için örgü pantolon modelleri oldukça şirin renk ve modellerden yer alarak minikleri soğuk havlaar da sıcak tutarak koruma altına alıyor. İnce kıyafetler soğuk havalar da bebeğinizi ısıtmaya yeterli...
  5. Erkek Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Erkek Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Bebek örgü modelleri kış ayların da çok kullanışlı modeller olmaya devam ediyor. Kışın soğuk da ısınmanız için ihtiyacınız olan örgü modelleri her yaştan bayan, erkek, çocuk ve bebekler için büyük bir gereksinimdir. Normal giysiler vücudunu ısındırmaya yeterli olmayacak ve örgü modellerine ihtiyaç duyulacaktır. Örgü modellerini mağazalardan hazır bir şekil de satın alabileceğiniz gibi el emeği...

Sayfayı Paylaş