gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

papazın çayırı bugün hangi stadyumun bulunduğu yerin eski adıdır

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

günümüzde hangi stadyumun eski yeri papazın çayırıymış yani soru şu papazın çayırı bugün hangi stadyumun bulunduğu yerin eski adıdır bilgisi olan banada bilgi versin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Forumumuzda bulunan Papazın Çayırı adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

papazın çayırı bugün hangi stadyumun bulunduğu yerin eski adıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasağın bulunduğu yerler

Yasağın bulunduğu yerler

Madde 30 - Aşağıdaki işyerlerinde grev ve lokavt yapılamaz: 1- İlaç imâl eden işyerleri hariç olmak üzere, aşı ve serum imâl eden müesseselerle, hastane, klinik, sanatoryum, prevantoryum, dispanser ve eczane gibi sağlıkla ilgili işyerlerinde, 2. Eğitim ve öğretim kurumlarında, çocuk bakım yerlerinde ve huzurevlerinde, 3. Mezarlıklarda, 4. Millî Savunma Bakanlığı ile Jandarma Genel...
  2. Papazın Çayırı Neresi Biliyor musunuz ?

Papazın Çayırı Neresi Biliyor musunuz ?

papazın çayırı şükrü saraçoğlu şükrü saraçoğlu stadı ile ilgili bilgiler burada melekler. İlk okuduğunuzda hayli şaşırmışsınızdır muhtemelen melekler :D:D Biz de şaşırmıştık ama her yerin eskiden kullanılan bir adı vardır elbet. Bugün kü meşhur Şükrü Saraçoğlu stadının geçmişte ki adı da Papazın Çayırı imiş :D:D Bu ilginç yerin bugün kü Şükrü Saraçoğlu stadı hikayesi neymiş gelin birlikte...
  3. Papazın Çayırı nasıl Şükrü Saracoğlu oldu?

Papazın Çayırı nasıl Şükrü Saracoğlu oldu?

Futbolun tarihçesini arşatırıken duydum bunu arkadaşlar. Hoş futbolla ilgilenenler bilir Papazın Çayırı nasıl Şükrü Saracoğlu oldu? bilen varsa yazsın bizde öğrenek :D
  4. papazın çayırı neresi

papazın çayırı neresi

arkadaşlar papazın çayırı diye bir yer varmış. Acaba papazın çayırı neresi bilen var mı? lütfen bana bu konuda bilgi verin. şimdiden tşkler
  5. eskiden entelektüel yerine hangi söz kullanılırdı

eskiden entelektüel yerine hangi söz kullanılırdı

Kızlar eskiden entelektüel yerine hangi söz kullanılırdı hatırlayan bilen var mı

Sayfayı Paylaş