gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Parmakarası Terlik Olmadan Yaz Olmaz

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı terlikler özelliklede flipflop yani parmakarası terlikler...Gündüz gece sahilde denizde heryerde rahatlıkla kullanılan parmakarası terlik modellerinden birkaç örnek kızlar :tik: [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Pasim seninde dediğin gibi yazın çok iyi oluyor bu terlikler.Özellikle de denizin kıyısında yani sahilde falan gezerken iiy oluyor.Hem çok rahatlar hemde çok güzel çeşitleri var..

Ben bunu beğendim.Bir çift hatta hepsinden bir kaç çift kargoya ver yolla.Adresi pm atarım:D:D:D:

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok çapkın bakıyolar ama bunlardan istiyorum uleynn :)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Parmakarası Terlik Olmadan Yaz Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emek olmadan ekmek olmaz

emek olmadan ekmek olmaz

emek olmazsa yemek olmaz emek olmadan yemek olmaz hikayesi ekmek olmayınca olmadan kompozisyon ekmek olmayınca anlamı kelimelerin güzelliği nedeniyle kulağa hoş gelen ama benim birazdan açıklamaya çalışacağım fikirlerim nedeniyle nefret ettiğim önerme. şahsen insanın yaşayabilmek için emek harcamasını, sevdiği ya da sevmediği bir işte fiziksel ve zihinsel olarak kendi kendini tüketmesi bana...
  2. Yaz Sezonunun Olmazsa Olmazı Babetler

Yaz Sezonunun Olmazsa Olmazı Babetler

Her yaz olduğu gibi bu Bahar- Yaz Sezondada babetler çok moda eğer hala bir babetiniz yoksa en kısa zamanda bir tane edinmelisiniz bizden söylemesi...
  3. güzellik maskeleri olmadan olmaz

güzellik maskeleri olmadan olmaz

Günlük bakım ürünlerini destekleyerek daha etkili sonuçlar sağlamak için sorun çözücü ürünlerden destek almak gerekir. Maskeler bu kategori içindeki ürünlerdir. Maskeler diğer cilt bakım ürünlerinin tamamlayıcılarıdır. Günümüz koşullarında cilt sağlığımızı korumak için her gün düzenli bakım yapmamız gerektiğini biliyoruz. Temizleme, tonikleme ve nemlendirmeden oluşan temel bakım cildin o...
  4. güneş olmadan olmaz

güneş olmadan olmaz

İlkokuldan beri bizlere öğretilen bir atasözü vardır. “ Güneş girmeyen eve doktor girer” diye. O zamanlar bu nedir diyenler şimdi bunun önemini çok iyi anlıyorlar. Yapılan araştırmalara göre günde 10 dakika güneş ışığı altında kalmak vücuttaki D vitaminin kendini ortaya çıkarması için önemli bir unsur. Yani vücuda besinler yoluyla giren bu vitamin güneşi görmeden çalışmaya başlamıyor....
  5. Farklı Çeşit ve Renklerde Twigy Parmakarası Terlik Modelleri 2012

Farklı Çeşit ve Renklerde Twigy Parmakarası Terlik Modelleri 2012

twigy terlik modelleri 2012 twigy terlik 2012 Yazın en rahat giyeceklerinden parmak arası ve flip flop terlikler bu yaz da her yerde. Twigy terlik 2012 koleksiyonu için rengarenk flip flop terliklerle parmak arası mantar tabanlı terlikler tasarlamış. Bu şık terliklerden sizler için seçtiğimiz modelleri paylaşıyor ve en yakınınızda ki Twigy mağazasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.. :)...

Sayfayı Paylaş