gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Paşhan Yılmazel Kimdir?

Konu, 'Biyografi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

paşhan yılmazel kimdir paşhan yılmazel nereli biyografi evli mi +18 dizisinin genç ve yakışıklı oyuncu Paşhan Yılmazel hayranları için sanatçının özgeçmişi bilgilerini paylaşıyorum. [​IMG]
    DoğumTarihi :
    31.03.1981

Eğitim:
    Akademi Istanbul Tiyatro Blm

Televizyon :
    Hayat Bilgisi
    Renkli Dünyalar
    Çekirdek Aile
    Güz Gülleri
    Küçük Besleme
    Sultan
    Dadı

Tiyatro :
    Kaktüs Çiçeği
    Aile Bağları
    2 Oda 1 Sinan

Reklam :
    e-Kolay
    Pepsi
    Aria
    İdeal Card
    turkcell super lig

Özellikler :
    Yüzme
    Basketbol
    Futbol
    Squash
    Voleybol

Ailesiyle birlikte 1985 yılında Almanya'dan temelli dönüş yaptı. Aslen Batı Trakyalı.

Ayrıca ilk önce "Zeytinburnu Faruk Timurtaş
    İlköğretim Okulu" nda okudu. Ardından "İhsan Mermerci Lisesi"ni bitirdi ve "Haliç Üniversitesi" nden mezun oldu. "Akademi İstanbul" da da Radyo Televizyon bölümünü bitirdi...

Paşhan Yılmazel Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. çikolatalı K€K

çikolatalı K€K

MALZEMELER: 4 yumurta 1 su bardağı süt 1,5 su bardağı şeker 2,5 su bardağı un 4/3 bardak kakao 1 paket kabartma tozu 1 çay kaşığı karbonat ÇİKOLATA SOSU: MALZEMELER 1 su bardağı süt 50 gr tereyağı 3 dolu yemek kaşığı kakao 1 paket vanilya yarım su bardağı şeker KEK HAZIRLANIŞI.. bütün malzemeleri un hariç ekleyip karıştırıyoruz.en son unu ekleyip tekrar karıştıryoruz.(hamuru cıvık...
  3. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  4. Paşhan Yılmazel aşıkları sizin için özel resimler

Paşhan Yılmazel aşıkları sizin için özel resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kerem Yılmazel kimdir

Kerem Yılmazel kimdir

kerem yılmazel kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, filmleri, resimleri, Tiyatro, sinema ve seslendirme sanatçısı olan Kerem Yılmazel hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Kerem Yılmazer (d. 2 Şubat 1945, Denizli - ö. 20 Kasım 2003, İstanbul) Türk tiyatro ve sinema oyuncusu, seslendirme sanatçısı. Ankara Üniversitesi Hukuk...

Sayfayı Paylaş