gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Paul McCartney gibi soyadlardaki kişinin İskoç kökenli olduğunu gösteren Mc ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Paul McCartney gibi soyadlardaki kişinin İskoç kökenli olduğunu gösteren Mc ne demek? Lütfen sorumun cevabını biliyorsanız yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

MC açılımı : Master of Ceremony (seremoni lideri veya orkestra şefi anlamına geliyor.)

Paul McCartney gibi soyadlardaki kişinin İskoç kökenli olduğunu gösteren Mc ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları Olduğundan Yaşlı Gösteren Şey Nedir?

Kadınları Olduğundan Yaşlı Gösteren Şey Nedir?

sorduğum soru oldukça açık...ufak ayrıntılar çok şey değiştirebiliyor.. bazen biz bu hatalara düşebiliyoruz..bazen de birbaşkasında görüp şahit oluyoruz...peki sizce neler bunlar ? ilk ben yanıtlayım ..bence fazla kilolar yaşa yaş katıyor.. bir de giysilerde makyajda ve takıda fazla pırıltı kullanmak....mesela makyaj pırıltılıysa takılar daha sade olmalı...yada giyside pırıltı varsa makyaj...
  2. Temcit Pilavı gibi ne demek?

Temcit Pilavı gibi ne demek?

temcit ne demek temcit pilavı nasıl yapılır pilavı tarifi Bilenler bilmeyenlere aktarsınnn :):) “Temcit Pilavı Gibi” deyimini hepimiz sık sık kullanırız. Herhangi bir şeyi sürekli tekrarlamak anlamına gelen Temcit Pilavı’nın ne kökenini büyüklerimizin çoğu muhakkak biliyordur. Ancak gençler için pek tanıdık bir deyim olduğunu sanmıyoruz. Bu deyimin Ramazan kökenli olduğunu biliyor muydunuz?...
  3. Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Dostluğun ne demek olduğunu anladım...

Babamın öğretmen olması sebebiyle sürekli yer değiştiriyorduk. Yine böyle yeni tayinimizin çıktığı başka bir ile taşındık, okulum ve arkadaşlarım değişmişti,neyse ki uyum sağlamakta zorluk çeken birisi olmadığım ve bu yaşantıya paralel olarak kolay kaynaşabilen bir çocuk olduğum için hemen yeni okuluma ve sınıfma alışmıştım. ancak hemen hemen ilkokulda herkesin başına gelebileceklerden...
  4. Havanın Var Olduğunu Gösteren Kanıtlar nelerdir

Havanın Var Olduğunu Gösteren Kanıtlar nelerdir

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler diler ve Havanın Var Olduğunu Gösteren Kanıtlar nelerdir diye sizden bilgi bekliyorum. Şimdiden Havanın Var Olduğunu Gösteren Kanıtlar hakkında vereceğiniz bilgiler için tşk ederim.

Sayfayı Paylaş