gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Pembe kiz odalari

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

kız odaları kiz odalari pembe kız odaları pembe odası oda Hepimizin cocuklugundan kalma bir heves pembe oda. Etkilendigimiz Barbimizden :eek:rkide:, bizlere okunan cocuk hikayelerindeki prenselerden, her kücük kizin isteyecegi pembe odalari size sunamdan önce sunu demek istiyorum, yasim 24 ( bu yil 25 olcam :( ) suanki eve tasinirken ben bile kendi odam olacak ve icini pembelerle donatacagim diye icimden gecirdim yinede pembe yerine morlari sectim. Yani sadece cocukluk istegi degil, benim gibi ruhu cocuk kalmis Meleklrimiz icinde bu odalar :) Iyi seyiler...

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

eLit's bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bu çok hoşuma gitti ya yatağı 10 numara :)

Ariza bunu beğendi.
  3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece yatigi yer degil, tüm dekor birbirine uygun harika bi yer =) mor´dan vaz gecip pembeye mi dönsem ne :S

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pembe sakinlik ve mutluluk veren bir renktir :) Bu odalar çok güzelmiş :) Bende odamın dekorunda, tutkulu bir bayan olduğum için en sevdiğim rengi yani tutkunun rengi olan, kırmızıyı seçerek dekore ettim hahaha Bir ara kafama eserse resimlerini çeker atarım :D:D

Ariza bunu beğendi.
  5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Rüya adminim acayip bi fikir geldi böyle diyince :D:D yeni bir oyun, oda dekoru :tik: oraya katilirsiniz. Malesef ki benim odamin dekoru daha tamamlanamadi babam bir türlü aynalarimi asmiyor :( Merakle bekliyorum oda resimlerinizi...

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Pembe odalara ancak hayranlıkla bakarım ben çünkü şehzade anasıyım:D:D Kız çocuklarının giysilerinden odalarına kadar herşeyleri ayrı bir süslü ve güzel oluyor bu dekorlarda aynı şirinlikte canım emeğine sağlık:)

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emrivaki yok :789: Kafama eserse dedim :A:A Sen aç o oyunu o anda kafama eserse tabikisi resimleri atarım yatak odamın :A:A

8. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Rica ederim Mawi adminim. Sizde ileride torunlariniza alirsiniz :)

9. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayy ayy ayyy çok güzellerrr

Pembe kiz odalari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  2. Nazilerin gaz odalari

Nazilerin gaz odalari

insanlari burda yaktilar.... ölümü bekleyen insanlar... Allahim nekadar korkunc, neler yasamis insanlar...
  3. şeker gibi pembe yatak odalari

şeker gibi pembe yatak odalari

NE TATLI RENK DEĞİL Mİ ŞU PEMBE ÇOĞU ERKEKTE TAKINTI VARDIR KIZ RENGİ BU DİYE HALBUKİ EVİMİZDE DE BİR ÇOKI YERDE KULLANDIĞIMIZ BU RENK MUTLULUĞUN RENGİ OLARAK DA BİLİNİR YATAK ODASINDA DA OLUR MU DEMEYİN GÜZEL BİR ŞEKİLDE KOMBİNE ETTİĞİMİZ HALDE GAYET DE GÜZEL OLUR İŞTE ÖRNEKLERİ...
  4. Pastel renklerde bebek odalari

Pastel renklerde bebek odalari

MAVİ VE PEMBEDEN SİZCE DE BİRAZ UZAKLAŞMANIN ZAMANI GELMEDİ Mİ ? BENCE GEÇİYOR BİLE ARTIK YENİ DOĞAN BEBEK EVLERİNDE PEMBE MAVİ BOLLUĞUNDAN GÖZLERİM YORULDU :D OYSA DAHA HAFİF TONLARDA RENKLERDE BEBEK ODALARINA ÇOK YAKIŞIYOR İŞTE ÖRNEKLERİİ
  5. Bu cocuk odalari harika

Bu cocuk odalari harika

Bu odalara hangi çocuklar bayılmazki.Gerçekten çok tatlı.Çocukların bu odada cıvıl cıvıl renkler içinde oynaması vakit geçirmesi onlara daha çok keyif verecek.

Sayfayı Paylaş