gebe
  1. mina01

mina01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

peq dert denmez amma yardmcı olrmsnz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mina01 tarafından paylaşıldı.

yaa bna yardımcı olrmsnz bu siteyi öle sayfalarda gezerken rast geldm çok hoşuma gtti ama peq nası kullancam hakknda bilgim yok yardm edrmsnz ??

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Evet cnm gercektende dert degil :) allah vermesinde =)

Tatlim tam olarak neyi ögrenmek istiyorsun ?
    yani sana syle diyeyim : burda anlatmaktan cok geze geze ögrenirsin bazi seyleri :)

Bircok yeni olan arkadaslar yardim bölümlerine, konu acmisitir, oradanda bilgi edinebilirsin :)
    Hem konu acmayi ögrenmissin :tik:

Chat bölümüne girmek icin, yukarida Forum yazio oraya tiklayip giriyorsun.
    Ordan edecegin sohbetlerden edindigin arkadaslardanda bircok sey ögrenirsin :)

Canim önemli olanlari bunlar simdilik :)

Haa bide konulara yorum yazmayida sayfanin en altindan yapabilirsin :)
    Eger sorularin varsada buyur sor :):)

Iyi gezinmeler ve mm kesfetmeler diliyorum canim :)

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Evet canim,Allah buyuk dert vermesin.Geze geze,okuya okuya,ogrenirsin.

peq dert denmez amma yardmcı olrmsnz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dertlerinizi Asın

Dertlerinizi Asın

Eski çiftlik evini restore etmek için tuttuğum marangoz, işteki ilk gününü zorlukla tamamlamıştı. Arabasının patlayan lastiği onun işe bir saat geç gelmesine neden olmuş, elektrikli testeresi iflas etmiş ve şimdi de eski püskü pikabı çalışmayı reddetmişti. Onu evine götürürken yanımda adeta bir taş gibi oturuyordu. Evine ulaştığımızda beni, ailesiyle tanışmam için davet etti. Eve doğru...
  2. Dert

Dert

Her türlü gam ve keder sevinç ve sürura, Dertli olduğunu görmek, hak ve gerçek doğrular uğruma kafa yormaya, insan olma erdemini kendi şahsında yaşatmaya delalet eder.Rüyada dertlenmek, sevince işaret eder.
  3. Hakan Peker - Amma Velakin

Hakan Peker - Amma Velakin

Mevsimlerde günler doldu Gel artık Gönüllerde güller soldu Dön artık Seni aldılar değiştirdiler Seni aldılar götürdüler Seni çaldılar benden Artık yeter Amma velakin cümbür cematin Diline düştün sen Amma velakin cümbür cematin Pek hoşuna gittin sen Söz-Müzik: Mustafa Sandal - Maide Erçelebi
  4. Allah'a neden tanrı denir yada denmez

Allah'a neden tanrı denir yada denmez

allahın isimleri neden tanrı allah ismi PRenses arkadaşımızın güzel sorusuna cevaben açılan konudur.Melekler bu güzel konuyu bizlerinde araştırmasını sağladığı için tşkler.umarım açıklayıcı olmuştur ALLAH'ın isimleri Ehl-i Sünnet itikadınca tevkifidir. Yani ALLAH hakkında, ALLAH'ın bildirdiği isimleri söylemek caiz olup, bunlardan başkalarını söylemek caiz değildir. Mesela ALLAH'a...
  5. Hamileyim amma  sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Hamileyim amma sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Kızlar ben ilk hamileliğimde çok kilo aldım. 38. haftada doğum yaptım ama 1 yıl oldu hala kilolarımın tamamını veremedim. Dile kolay ben tam 21 kilo almışım kızlar. Bu süreçte ne yapmam lazım. Bebeğimi halen emziriyorum. Harekette yapıyorum ama ne bilim ya kendimi çok çirkin ve değersiz hissediyorum. Ben bu kilolarımı bebeğime zarar vermeden nasıl vereceğim yaa. Sizlerde kaç zaman sonra bu...

Sayfayı Paylaş